Księgarnia Onepress - literatura biznesowa, książki klasy business

ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Byłem agentem FBI. Tajniki Kodeksu Biura

Byłem agentem FBI. Tajniki Kodeksu Biura Frank Figliuzzi - okladka książki

Byłem agentem FBI. Tajniki Kodeksu Biura Frank Figliuzzi - okladka książki

Serie wydawnicze:
Power
Wydawnictwo:
Onepress
Ocena:
Stron:
232
Druk:
oprawa miękka

Co sprawia, że nie ma osoby, która nie słyszałaby o FBI? Wbrew pozorom renoma Federalnego Biura Śledczego nie wzięła się z imponującego budżetu, użycia zaawansowanej technologii czy najnowocześniejszego uzbrojenia. Organizacja zawdzięcza rozgłos szczególnemu kodeksowi, który wymaga od wszystkich nieustannego dążenia do doskonałości. Oznacza to, że do każdego zadania, nawet najbardziej trywialnego i błahego, agenci FBI podchodzą z zapałem i determinacją. Niezależnie od tego, co mają do wykonania ― czy jest to coś prostego, czy tropią morderców, złodziei lub szpiegów ― zawsze przystępują do pracy z pełnym profesjonalizmem. Historia FBI sięga 1908 roku. Od tamtej pory wiele się zmieniło, jednak niezmiennie podstawą funkcjonowania FBI jest praktykowanie doskonałości, którą wpaja się agentom od pierwszych chwil w akademii. Można to nazwać kodeksem FBI.

Lektura obowiązkowa dla przywódców każdego szczebla, którzy poważnie podchodzą do realizacji swoich zadań.

emerytowany generał Barry R. McCaffrey

Autor książki był członkiem ścisłego kierownictwa FBI, dzięki czemu dobrze poznał tę organizację. Chronione przez FBI wartości można określić jako „siedem K”: kodeks, kolektyw, konkrety, konsekwencje, koleżeństwo, kredyt zaufania i konsekwencja. Okazuje się, że takie podejście pozwala propagować swoje zasady i chronić je przed wszelkimi zagrożeniami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Oprócz szeroko opisanych wartości, jakimi kierują się pracownicy FBI, książka zawiera ekscytujące wspomnienia jednego z byłych czołowych agentów. Znalazły się tu również zaskakująco praktyczne wskazówki dotyczące zastosowania metod FBI we własnym życiu: w biznesie, zarządzaniu i rozwoju osobistym.

Doskonałość nigdy nie jest przypadkiem. 

Arystoteles

Wybrane bestsellery

O autorze książki

Frank Figliuzzi jest jednym z najlepszych analityków bezpieczeństwa narodowego. W FBI zajmował stanowisko szefa biura do spraw kontrwywiadu. Nadzorował wrażliwe wewnętrzne dochodzenia dyscyplinarne i audyty. Kierował wieloma dochodzeniami dotyczącymi agentów obcych wywiadów. Obecnie jest szanowanym panelistą, prelegentem i konsultantem.

Zobacz pozostałe książki z serii Power

Zamknij

Przenieś na półkę
Dodano produkt na półkę
Usunięto produkt z półki
Przeniesiono produkt do archiwum
Przeniesiono produkt do biblioteki

Zamknij

Wybierz metodę płatności