Księgarnia Onepress - literatura biznesowa, książki klasy business

ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Konkurs! 3 wejściówki na seminarium Boba Proctora

TOP tytuł w super cenie » 50% taniejDrodzy Czytelnicy!

Zapraszamy do konkursu!

Z okazji pierwszej wizyty w Polsce Boba Proctora, autora książki "Urodziłeś się bogaty", mamy dla Was konkurs. W ramach nagrody rozdamy 3 bilety premium na seminarium Boba Proctora, które odbędzie się 23. listopada na Arenie Ursynów w Warszawie.

Co trzeba zrobić, aby wygrać?

Wystarczy przesłać nam odpowiedź na pytanie: co w naukach Boba Proctora cenisz najbardziej i dlaczego?


Odpowiedzi przesyłajcie na maila: konkurs@onepress.pl.

Na odpowiedzi czekamy do 14.10. do godziny 20:00.

Wyniki konkursu podamy 15.10. do godziny 17:00.

Zwycięzcy zostaną wybrani subiektywnie i powiadomieni o wygranej mailowo.


Pamiętaj o pozostawieniu e-maila kontaktowego!


PS: Tym, którym nie uda się wygrać biletu przypominamy, że do 20.10.2013. mogą go zakupić w cenie promocyjnej 490 zł brutto, tylko dla Czytelników Onepress. W dodatku otrzymają książkę "Urodziłeś się bogaty" w prezencie. Tutaj przeczytacie, jak to zrobić: seminarium Boba Proctora.REGULAMIN KONKURSU


1. W konkursie może wziąć udział każdy, kto w dniach 11 do 14 październik, do godz. 20:00 wyśle maila z odpowiedzią wraz ze swoim adresem e-mailowym na adres: konkurs@onepress.pl

2. Odpowiedzi można nadsyłać do 14.10.2013 do godziny 20:00. Każdy uczestnik może przesłać tylko jedną odpowiedź, pod uwagę będzie brany pierwszy wpis.

3. Zwycięzcy zostaną wybrani spośród uczestników Konkursu, którzy wysłali maila z odpowiedzią na adres konkurs@onepress.pl oraz podali adres e-mail na który zostanie wysłany mail z powiadomieniem o wygranej.

4. Opinia musi zawierać adres email, brak adresu powoduje wykluczenie z konkursu.

5. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej 15.10.2013 drogą emailową. Zwycięzca wygrywa jedną z trzech wejściówek na seminarium Boba Proctora "You create your own economy", które odbędzie się 23.11.2013 w Warszawie.

6. Zwycięska odpowiedź zostanie wybrana subiektywnie przez zespół GW Helion.

7. Uczestnik Konkursu wysyłając odpowiedź wyraża zgodę na opublikowanie jego odpowiedzi przez GW Helion.

8. Nagrody: 3 wejściówki na seminarium Boba Proctora, które odbędzie się 23.11.2013 w Warszawie, zostaną przesłane drogą mailową przez Organizatora seminarium - firmę Seminars 4 Success.