Księgarnia Onepress - literatura biznesowa, książki klasy business

ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

23. listopada w Warszawie (Arena Ursynów) Bob Proctor przekona Cię, że:


You create your own economy


Nie musimy pracować ciężej, potrzebujemy jedynie pracować inteligentniej i wydajniej. Pierwszy dzień szkolenia koncentruje się na tym, „jak być produktywnym” i „jak wykorzystać maksymalnych potencjał naszych zasobów”. Rezultaty mówią same za siebie, są oznaką naszych myśli.

Zmień myślenie, zmień rezultaty!

Kontrolując swoje myśli, uczucia i działanie, możesz kontrolować osiągane przez Ciebie rezultaty! Nikt nie wie, jaki potencjał kryje się w danej osobie. Każdy ma zdolność do zmiany i stania się bardziej produktywnym i kreatywnym w pracy oraz w życiu osobistym. Musisz się tylko nauczyć, jak zastosować moc swojego umysłu. Jeżeli sukces jest ważny dla Ciebie lub dla Twojej firmy i czujesz, że czas na Zmianę, która będzie miała znaczenie, to zapraszamy na seminarium!


Ponieważ księgarnia Onepress.pl patronuje wizycie Boba Proctora w Polsce, nasi Czytelnicy mają dodatkowo 200zł rabatu na bilet premium oraz prezent w postaci książki "Urodziłeś się bogaty"!


Wejdź na stronę http://bobproctor.pl i dowiedz się więcej o szkoleniu. Jeśli Cię zainteresuje, do 20.10. włącznie możesz kupić bilet w cenie 490 zł brutto. Wystarczy wysłać formularz zamówienia na adres: m.wlodarczyk@bobproctor.pl, w tytule wpisując ZGŁOSZENIE ONEPRESS. W formularzu należy wpisać następujące dane:

  1. Imię//Nazwisko
  2. Liczba biletów
  3. Tel Kontaktowy
  4. Email

Sprawdź, jakie tytuły ksiażek Boba Proctora ma w ofercie księgarnia Onepress.pl