Księgarnia Onepress - literatura biznesowa, książki klasy business

ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Sebastian Chachołek - książki

Lista Kafelki

Data wydania

Sebastian Chachołek jest właścicielem agencji PRC Communications i prezesem zarządu Grupy PRC.
Od 1994 roku zajmuje się zawodowo PR, od 1996 roku jest doradcą i konsultantem z zakresu marketingu politycznego oraz twórcą kilkudziesięciu kampanii samorządowych i parlamentarnych, m.in. dla PO, SLD, SDPL, LiD, PiS i Mniejszości Niemieckiej.

W latach 1998 - 2008 rzecznik prasowy w Ministerstwie Zdrowia i Opieki Społecznej, JOPEX, Fasing - MOJ SA, BZUG, SBG, PTK Holding SA. Twórca podyplomowych studiów public relations w GWSH w Katowicach i OWSIiZ w Olsztynie. W 2007 roku ekspert Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego — Narodowego Centrum Kultury NCK.

Dziennikarz i publicysta: „Gazeta Wyborcza”, „Forum”, Panorama Silesia, Info-PR, felietonista w miesięczniku ekonomicznym „Home&Market”. Ekspert City Consulting Institiute. Mediator w sporach zbiorowych, trener i doradca m.in. dla: KGHM Polska Miedź, PCC GmbH, PCC Rokita SA, Grupa Górażdże, PTKiGK, PTK Holding SA, Zakłady Remontowe Energetyki SA, Grupa BRE Bank.W 1998 roku laureat I nagrody na Medium’98 Public Relations w Polsce. Honorowy członek ECID, członek Polskiej Rady Europejskiej i Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa TNOiK. Od 2004 roku przewodniczący Rady Fundacji Polski Konwój Kultury. Od 2008 roku Prezes Zarządu Stowarzyszenia Futbolu Amerykańskiego „Silesia Miners”. Wykłada gościnnie na 50 uczelniach. Twórca społecznego programu edukacyjnego „Szkoła Twojego Jutra” — www.szkolatwojegojutra.pl, współautor Leksykonu Public Relations. Autor ponad 100 artykułów i publikacji.

więcej »

Tytuły autora: Sebastian Chachołek dostępne w księgarni Onepress