Księgarnia Onepress - literatura biznesowa, książki klasy business

ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Robert Greene - ebooki

Lista Kafelki

Data wydania

Robert Greene urodził się 14 maja 1959 roku. Jest popularnym amerykańskim autorem, mówcą oraz autorytetem w dziedzinie strategii, władzy i uwodzenia. Uczęszczał na Berkeley, University of California oraz University of Wisconsin-Madison. Zanim zaczął rozwijać swoją karierę pisarską, Robert Greene podejmował się najróżniejszych prac, m.in. był scenarzystą w Hollywood, tłumaczem, redaktorem oraz pracownikiem budowlanym.

Mówca i autorytet w dziedzinie strategii, władzy i uwodzenia – książki, audiobooki i ebooki Roberta Greene’a

Mężczyzna mówi w pięciu językach, prowadzi swoje wykłady w języku angielskim, francuskim oraz hiszpańskim. Greene ma żydowskie pochodzenie, jednak nie uważa się za przesadnie religijnego. Jest uczniem w szkole Buddyzmu Zen. Mieszkał w Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii oraz we Włoszech. To właśnie tam, gdy pracował w Fabrica, szkole artystycznej i medialnej, poznał sprzedawcę książek, Joosta Elffersa. Był to punkt zwrotny w jego karierze. Greene podarował Elffersowi książkę o władzy i napisał jej wielostronicowe opracowanie, które stało się podstawą do jego późniejszej publikacji, znanej jako „48 praw władzy”. 

 

Robert Greene – audiobook, ebook oraz książki papierowe

Za jednego z najbardziej wpływowych współczesnych pisarzy uważany jest właśnie Robert Greene. Ebook, audiobook oraz wersja papierowa jego publikacji dostępna jest w naszej księgarni internetowej. Do 2023 roku amerykański pisarz wydał sześć tytułów, które zyskały status bestsellera na światowym rynku. Cenione książki Roberta Greene’a to „48 praw władzy” (1998), „Sztuka uwodzenia” (2001), „33 strategie wojny” (2007), „50-te prawo” (2009), „Jak zostać mistrzem” (2018) oraz „Prawa ludzkiej natury” (2018). W swoich publikacjach Greene przybliża filozofię wielkich myślicieli i  taktykę światowych przywódców. Pokazuje w jaki sposób przestać bezczynnie marzyć, a zacząć faktycznie realizować swoje pragnienia. Greene pomoże Ci odnieść upragniony sukces. Z ciekawostek o twórczości amerykańskiego pisarza możemy zdradzić, że tytuł „50-te prawo” powstał we współpracy ze znanym raperem 50 Centem, zaś „33 strategie wojny” oraz „48 praw władzy” zostały zabronione w kilku amerykańskich więzieniach z powodów bezpieczeństwa. 

więcej »

Tytuły autora: Robert Greene dostępne w księgarni Onepress