Księgarnia Onepress - literatura biznesowa, książki klasy business

ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Piotr Waglowski - książki

Lista Kafelki

Data wydania

Prawnik, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, członek założyciel i członek zarządu stowarzyszenia Internet Society Poland. W marcu 1995 roku założył pierwszą w internecie listę dyskusyjną na temat prawa w języku polskim (prawo@plearn.bitnet), od 1997 roku prowadzi serwis internetowy VaGla.pl Prawo i Internet.

W latach 1998-2000 współpracował w charakterze konsultanta ds. e-business z wydawnictwem MUZA SA, gdzie był odpowiedzialny m.in. za przygotowanie założeń i uruchomienie księgarni internetowej wydawnictwa. W latach 2000-2001 pełnił funkcję dyrektora marketingu w 3W Internet Marketing sp. z o.o. Od września 2001 do grudnia 2002 roku pełnił funkcję zastępcy dyrektora Wprost Online -- internetowego serwisu prowadzonego przez Agencję Wydawniczo-Reklamową "Wprost", gdzie był odpowiedzialny za przygotowanie nowych serwisów internetowych wydawnictwa. Od grudnia 2002 roku jest zatrudniony na stanowisku głównego konsultanta Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji.

Otrzymał tytuł Internetowego Obywatela Roku 2001, przyznany przez Komitet Organizacyjny Internetu Obywatelskiego za istotny wkład w budowanie podstaw społeczeństwa informacyjnego w Polsce.

Jest słuchaczem studiów doktoranckich prowadzonych w Instytucie Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk.

więcej »

Tytuły autora: Piotr Waglowski dostępne w księgarni Onepress