Księgarnia Onepress - literatura biznesowa, książki klasy business

ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Jeden, dwa, trzy... Twoje powieki stają się coraz cięższe...oddech głęboki...zapadasz się wygodnie w fotelu i zaczynasz wędrówkę po świecie swojej podświadomości...wracasz do dzieciństwa...

Większości z nas właśnie tak kojarzą się seanse hipnozy. Tymczasem oddziaływać na podświadomość własną oraz innych osób możesz bez użycia kozetki, łagodnej muzyki i monotonnego odliczania.

Zacznijmy od NLP – neurolingwistycznego programowania, skutecznego sposobu wpływania na poglądy, zachowania i decyzje innych osób. Wykorzystywania tajemniczych kotwic, stosowania przeramowania, czy używania linii czasu tylko za pomocą odpowiednich słów, gestów i modelowania głosu.

To właśnie Richard Bandler, autor książki „Czas na zmianę. Podręcznik hipnotycznego wywierania wpływu” jest głównym twórcą NLP. Ukończył matematykę i informatykę, studiował psychologię, otrzymał ponadto dwa honorowe doktoraty. Zajęcia z technik, które opracował, są prowadzone na uniwersytetach i w firmach na całym świecie. Opracował między innymi metodę Design Human Engineering™. Napisał 25 książek, które przetłumaczono na ponad 40 języków. W ciągu ostatnich 25 lat w jego wykładach i kursach wzięło udział ponad milion ludzi z całego świata, w tym z USA, Kanady, Europy i Australii.

Ojciec NLP chce nauczyć Cię teraz czegoś więcej. Przybliża Ci ludzką świadomość i podświadomość. Pokazuje jak stosować hipnozę w pozornie zwykłych rozmowach, jak wpływać na innych ludzi i dzielić się z nimi swoją energią.

Richard Bandler nauczy Cię także znajdować intensywność w szczegółach, cieszyć się pięknem świata i wewnętrznym spokojem, który już wkrótce osiągniesz.

" Czas na zmianę. Podręcznik hipnotycznego wywierania wpływu " Richard Bandler

-- Poznaj zagadkowy świat hipnozy, zwiększania możliwości intelektualnych, siły psychiki i tajników kontrolowania emocji.