Księgarnia Onepress - literatura biznesowa, książki klasy business

ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Ebookpoint -- księgarnia oferująca ebooki i audiobooki wielu wydawców. To tysiące książek dla pasjonatów głodnych wiedzy oraz poszukujących w książce praktycznych informacji i interesującej rozrywki, książek, których nie znajdziesz w żadnej innej ebookowej księgarni i aplikacji. Ebookpoint jest pierwszą księgarnią, która na polskim rynku zaoferowała książki wolne od znienawidzonego prze czytelników zabezpieczania DRM, zarazem udostępniając 3 światowe standardy formatów książek elektronicznych (PDF, ePub, Mobi), które czytelnik otrzymuje w pakiecie. Co więcej ebookpoint.pl, umożliwił lekturę na najpopularniejszym w Polsce czytniku książek (Amazon Kindle).

eBooki wolne od DRM
Koniec z DRM w jakiejkolwiek postaci. Nie ograniczamy przywilejów czytelników, nie zmuszamy do zakupu konkretnych urządzeń i stosowania konkretnych rozwiązań programowych. Jesteś wolny w swoim wyborze.

W ulubionym formacie
W eBookpoint.pl zastosowaliśmy trzy najpopularniejsze formaty książek, które są światowym standardem dla elektronicznych publikacji: PDF, ePub oraz mobi.

3 w 1! ePub, PDF i mobi w pakiecie
Wszystko jedno, na który format się zdecydujesz. Zakup dowolnego formatu eBooka oznaczać będzie bezpłatny dostęp do wszystkich pozostałych formatów.

eBooki na Kindle
W eBookpoint.pl wykorzystaliśmy możliwość bezpośredniego przepływu treści na czytnik Amazon Kindle. Zakupionego w ebookpoint.pl ebooka w formacie mobi możesz wysłać bezpośrednio na swój czytnik Amazon Kindle.

Pełna synchronizacja z Dropboxem!
Rozwiązanie to umożliwia jeszcze szybszy i wygodniejszy dostęp do ebooków zakupionych w ebookpoint.pl. Niezależnie od tego czy czytasz książki na komputerze, tablecie czy smartphonie i bez względu na miejsce w którym się znajdujesz masz bezpośredni dostęp do zakupionych w ebookpoint.pl książek.

Mobilna aplikacja dla systemu Android
W aplikacji każdy odnajdzie coś dla siebie! Zawiera ona czytnik ebooków (tzw. e-reader), który pozwoli na wygodne czytanie książek w formacie PDF i epub, a także odtwarzacz audiobooków (mp3). Pełna synchronizacja aplikacji z księgarnią ebookpoint.pl umożliwia dostęp do wirtualnej biblioteki ebookpoint.pl. Dzięki temu użytkownik w dowolnym momencie może pobrać książki bezpośrednio do aplikacji.