Księgarnia Onepress - literatura biznesowa, książki klasy business

ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Warszawskie Targi Książki 2021 - spotkaj naszych autorów!

TOP tytuł w super cenie » 50% taniej


Drogi Czytelniku!

wpadnij na Warszawskie Targi Książki. W tym roku spotykamy się od 9 do 12 września na Placu Defilad. Serdecznie zapraszamy na stoisko Grupy Helion (nr 43), a także spotkania z naszymi Autorami. Odwieź nas koniecznie!


HARMONOGRAM SPOTKAŃ


10 września (piątek)11:00 - 12:00 – Paulina Mechło i Magdalena Karpińska »


Z wielką przyjemnością zapraszamy Was na kolejne spotkanie z Pauliną Mechło i Magdaleną Karpińską - specjalistkami od treningu mózgu.

Weźcie ze sobą dzieci, gdyż tym razem Autorki skupią się na tematyce treningu mózgu właśnie u naszych pociech. Co zrobić, by były w stanie na dłużej skupić uwagę, jak ćwiczyć ich szare komórki - na te i wiele innych Waszych pytań odpowiedzą już niebawem. Dla dzieci natomiast przygotowaliśmy zakładki do książek i zawieszki na drzwi z kreatywnymi ćwiczeniami :)
12:30 - 14:30 - K.N. Haner »


Nie możemy się doczekać spotkań z Wami, Kasia także! Mijały kolejne premiery książek Kasi, a my nie mogliśmy się z Wami spotkać, wymienić wrażeń, poczuć Waszej niesamowitej energii, dlatego bardzo się cieszymy, że Warszawskie Targi Książki organizują ten piękny event na wolnym powietrzu!

Będziemy na Was czekać na naszym stoisku z Kasią i z Jej wszystkimi książkami wydanymi nakładem naszego Wydawnictwa. Oczywiście nie zabraknie jej ostatniego hitu, czyli "Złej chwili" - ktoś jeszcze nie ma?

Zobacz książki K.N. Haner »16:00 - 17:00 - Jarosław Gibas »


Kochani zapraszamy Was na spotkanie z Jarosławem Gibasem - socjologiem i nauczycielem inteligencji duchowej i emocjonalnej. Autorem bestsellerów takich jak: "Święty spokój" czy "Psychopata w pracy, w rodzinie i wśród znajomych".

Jeśli nie chcecie, by inni rządzili Waszym życiem i chcielibyście rozpoznać toksyczne zachowania, a także nauczyć się przed nimi bronić, przeczytajcie najnowszą książkę Jarka Gibasa "Nie daj sobie spieprzyć życia". Dowiecie się z niej także jak pozbyć się negatywnej energii po interakcji z toksyczną osobą. Naprawdę warto!

Zobacz książki Jarosława Gibasa »11 września (sobota)
11:00 - 12:00 @Psycholog_pisze, czyli Monika Kotlarek »


Zapraszamy na spotkanie z Moniką Kotlarek, psycholożką, która od 2012 roku prowadzi blog Psycholog Pisze. Dzieli się na nim cząstką ogromnego i fascynującego świata psychologii i psychoterapii, który dotyczy nas wszystkich. Monika jest autorką książki "Borderline, czyli jedną nogą nad przepaścią" , a w jesieni ukaże się jej kolejny tytuł - "Depresja, czyli gdy każdy oddech boli" .

Na spotkaniu będzie można uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania, zdobyć dedykację i autografy.

Zobacz książki Moniki Kotlarek »12:00 - 13:00 Urszula Młodnicka, Agnieszka Magdalena Waligóra »
(dodatkowo: Scena Dziecięca 11:00 - 11:55)


Zapraszamy na spotkanie z autorkami bestsellerowej książki „Jesteś ważny, Pinku”, która sprzedała się w ponad 100 tysiącach egzemplarzy.

Pink – bohater książki, to mały stwór, który wciąż rośnie. Jest trochę nieśmiały i nie zawsze pewien, czy to, co myśli i czuje, jest dobre. Boi się swoich słabych stron, bo jeszcze nie wie, że powinien je zaakceptować. Zastanawia się, czy jest tak samo ważny jak inni. Obserwuje siebie i stara się ze sobą zaprzyjaźnić. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak Pink przyszedł na świat, a także poznać kulisy powstania nowych przygód przesympatycznego stwora – zapraszamy na spotkanie.

Szykujemy dla Was sporo niespodzianek14:00 - 15:00 - Alicja Skirgajłło »


Spotkaj się Alicją Skirgajłło, autorką gorących romansów!

Będziecie mieli okazję, by porozmawiać z Alą, otrzymać od niej podpis i dedykację, a także zakupić książki, m.in. z bestsellerowej serii ROMANS MAFIJNY: "Trapped", "Claimed" czy "Rage".

Będziecie mogli również podpytać Autorkę o jej październikową premierę - powieść „Anioł Wyzwolenia” ;)

Zobacz książki Alicji Skirgajłło »15:00 - 16:00 - Ludka Skrzydlewska


Zapraszamy na spotkanie z autorką bestsellerowych romansów i erotyków z elementami thrillera i kryminału!

Spotkanie będzie połączone z prapremierą jej najnowszego romansu pt. "Przeczucie", którego akcja toczy się na amerykańskim Południu. Będziecie mieli okazję, by porozmawiać z Autorką, otrzymać od niej podpis i dedykację, a także zakupić nie tylko najnowszą książkę Ludki, ale i jej poprzednie hity: "Sentymentalną bzdurę”, "Króla grzechu" czy "Opiekunkę". Powieści Ludki to prawdziwy rollercoster emocji!

Zobacz książki Ludki Skrzydlewskiej »16:00 - 17:00 - Monika Magoska-Suchar


Poznaj bliżej Monikę Magoską-Suchar, autorką takich romansów jak "Zemsta ma twoje imię" czy "Prowincja grzechu".

Jeśli chcecie zadać Monice pytanie o to, jak powstają jej książki, co ma w planach i czym się inspiruje przy pisaniu - to świetna okazja. A dodatkowo będzie można zdobyć dedykację i autograf. Bądźcie z nami na stoisku nr 43! ;)