Księgarnia Onepress - literatura biznesowa, książki klasy business

ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Onepressowy klub filmowy

TOP tytuł w super cenie » 50% taniej

Nareszcie!

Wyjątkowe szkolenie z technik perswazji tylko dla Czytelników Onepress.

Trenuj z samym Kevinem Hoganem.

Dr Kevin Hogan, psycholog, jest znanym na całym świecie ekspertem i trenerem z dziedziny perswazji, wpływu na innych, języka ciała, inteligencji emocjonalnej, komunikacji i motywacji.

Witaj w naszej sali projekcyjnej

Rozsiądź się wygodnie w fotelu pokrytym miękkim pluszem, przyzwyczaj do otaczającego mroku
i zafunduj sobie filmowe chwile.

Oto miejsce w księgarni, gdzie książki nie grają głównej roli. Tutaj gwiazdorami są Autorzy. To oni zabiorą Cię w podróż po ich świecie, przybliżą twórcze zmagania, zapoznają z koncepcjami, podzielą się wyjątkowymi przemyśleniami.

Podczas dynamicznych wywiadów, tryskających poczuciem humoru i pełnych nowych informacji dialogów, w czasie udoskonalających warsztatów i rozmów z osobami, które dotychczas miałeś szansę poznać jedynie poprzez ich dorobek, wejdziesz w interakcję, dzięki której żadne słowo zawarte w Twojej ulubionej książce nie będzie już tylko teorią.

Zacznij podglądać Autorów. Sprawdź, czy tak ich sobie wyobrażałeś i posłuchaj tego, co mają do powiedzenia.

Seans czas rozpocząć

TyMyśl. Inaczej zrobią to za Ciebie...

Ta książka nauczy Cię TyMyślenia. Czas, byś zaczął wierzyć w siebie samego bardziej niż ja w Ciebie. Zerwiesz na zawsze z przeszłością i zbudujesz wymarzoną przyszłość. To jest łatwe. Proste. Przyjemne.

Ukryta perswazja. Psychologiczne taktyki wywierania wpływu

Poznaj przełomowe teorie Kevina Hogana -- znanego na całym świecie eksperta i trenera z dziedziny perswazji, wpływu na innych, języka ciała, inteligencji emocjonalnej, komunikacji i motywacji.

Alchemia sprzedaży, czyli jak skutecznie sprzedawać produkty, usługi, pomysły i wizerunek samego siebie

Będziesz co najmniej poirytowany faktem, jak wiele błędów popełniałeś i jak skutecznie sabotowałeś swoje osiągnięcia sprzedażowe. A wszystko to do momentu przeczytania tej książki.

Siła kreacji w reklamie. Marka soczysta jak pomarańcza

Autorzy, zarządzający agencją Fallon Worldwide, wyciskają esencję z marek takich, jak Porsche, Nikon, Microsoft czy NBC. W tej książce piszą o kulisach odważnych kampanii reklamowych, które zbudowały świadomość znanych nam wszystkim marek.

Generator charyzmy. Kreowanie osobowości menedżera

Zostać wpływową osobowością -- praktyczny plan realizacji marzenia każdej ambitnej osoby. Ta książka to współczesny podręcznik psychologii kariery. Użyj jej dla osiągnięcia korzyści własnych lub Twojego zespołu.

Wystąpienia publiczne w biznesie. Warsztaty

Podejmij wyzwanie. Uwierz, że jeśli tylko zechcesz, zostaniesz płomiennym mówcą. W mgnieniu oka będziesz stawać się dowcipny, śmiertelnie poważny i nieodparcie przekonujący.

Sześć kapeluszy myślowych

Uwolnij umysł od sztampowego myślenia. Przestawiaj się na różne tryby rozumowania: krytyczne ocenianie, tworzenie pomysłów, analizowanie, dedukowanie, szukanie alternatyw.

Myślenie lateralne. Idee na przekór schematom

Edward de Bono proponuje Ci podróż do krainy myślenia lateralnego - wolnego od blokad, twórczego i wyzwalającego. Poprowadzi Cię do rozwiązań, które nigdy wcześniej nie przyszły by Ci do głowy.

Inwestycje giełdowe. Jak grać i wygrywać

Giełda to machina do zarabiania pieniędzy, napędzana na przemian strachem i euforią. Ale zwycięstwa są warte tych emocji. Zdecyduj sam, czy chcesz zmierzyć się z jej żywiołem.