Księgarnia Onepress - literatura biznesowa, książki klasy business

ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Brian Tracy w Polsce


Rewolucja w sprzedaży!
Zdobądź autograf, weź udział w konferencji.


„Nieważne kim się urodziłeś, ważne kim chcesz zostać”
Brian Tracy

Wydawnictwo Onepress jest wydawcą książek Briana Tracy

Masz niepowtarzalną szansę zdobyć autograf Briana Tracy na swojej książce, a najlepiej na całym komplecie książek.

Ciesz się wyjątkową inspiracją, lub podaruj komuś taki oryginalny prezent! Przyjdź do Traffic Club w czwartek 24 kwietnia o godzinie 19:00 i spotkaj się osobiście z Brianem Tracy! Podpisz swoją książkę.

Po raz szósty w Polsce — Brian Tracy wystąpi na konferencji pt: „Nowa Psychologia Sprzedaży” , która odbędzie się w dniu 25 kwietnia 2008 w warszawskim Hotelu Marriott. „Nowa Psychologia Sprzedaży" - konferencja poświęcona najlepszym technikom i strategiom sprzedaży, pokazanym w sposób praktyczny, którymi posługują się najskuteczniejsi handlowcy i menedżerowie różnych branż z całego świata.

Brian Tracy to niekwestionowany autorytet w dziedzinie budowania osobistego i zawodowego sukcesu w oparciu o rozwój indywidualnych możliwości każdego człowieka.

Jego porywające wykłady i seminaria na tematy przywództwa, sprzedaży, skutecznego zarządzania i strategii budowania biznesu, są niezwykle konkretne i inspirujące. Uczestnicy poznają wiele sprawdzonych strategii, nadających się do natychmiastowego zastosowania i poprawy rezultatów w każdej sferze życia.

W prowadzonych przez niego seminariach wzięło dotąd udział ponad cztery miliony osób w 53 krajach na całym świecie, a w Polsce m.in. zarządy i kadra menadżerska takich firm, jak AIG , Allianz, Scania, Orange, Santander Consumer Bank, Polkomtel, Bauer, PZU S.A., BRE Bank, ING, Deloitte & Touche, Microsoft, Nestle, Pirelli, Coca Cola i wielu innych, znajdujących się w ścisłej czołówce światowej gospodarki.

Brian Tracy to ekspert w zakresie rozwoju osobistego oraz sukcesu zawodowego, charyzmatyczny mówca, przemawiający co roku do ponad 450 tysięcy osób. Ma rzadką umiejętność prowadzenia szkoleń w sposób, który pobudza słuchaczy do bezzwłocznego wdrażania w praktyce poznawanych technik i wartości.

Szczegóły dotyczące konferencji dostępne są na stronie: http://www.briantracy.pl/profile/nps/

W sprawie zgłoszeń prosimy kontaktować się z biurem Brian Tracy International:
tel. +48.22.333.73.63
fax. +48.22.485.34.32
www.briantracy.pl & www.briantracy.com

Siedem wyjątkowo inspirujących książek – dostępne w komplecie lub indywidualnie:


Brian Tracy i Uniwersalne prawa sukcesu

Zamknij oczy i pod powiekami zmaterializuj swój sukces. Czy jest to pełne konto bankowe? Przeskakiwanie po kilka szczebli drabiny kariery? A może wyjście z notorycznego impasu, który na ogół nazywasz „życiem”? Wszystkim tym rządzą uniwersalne prawa, odpowiedzialne za bezbłędne decyzje i trafne wybory. A teraz otwórz oczy i zacznij czytać.

Brian Tracy i Doskonałe zarządzanie czasem

Boleśnie odczuwasz nieubłagany bieg minut? Zastanawiasz się, jak wiele szczytów czeka na zdobycie, jeśli tylko znajdziesz na to trochę czasu? Myślisz, że dane Ci było spróbować już wszystkiego? Poświęć chwilę na inspirujące spotkanie z Brianem Tracym i zyskaj zupełnie nowe spojrzenie na zarządzanie czasem.

Brian Tracy i Tajniki doskonałej sprzedaży

Żadna inna książka nie zawiera tylu wyjątkowych i błyskotliwych porad na temat technik skutecznej sprzedaży, ile znajdziesz w tej esencji złotych myśli samego Briana Tracy’ego. Z każdą przeczytaną stroną będziesz wzbogacać się nie tylko materialnie, ale i zdobędziesz emocjonalną potęgę.

Brian Tracy i Tajemnice efektywnego przywództwa

Los dał Ci wyjątkową szansę wpływania na zastępy innych ludzi — Twoich podwładnych, współpracowników, przyjaciół. Chcesz celująco wywiązać się z tego zadania? Pobieraj nauki tylko u wybitnych. Brian Tracy w sposób jasny i błyskotliwy przekaże Ci wskazówki, jak stać się liderem idealnym.

Brian Tracy i Sekrety osobistego sukcesu

„To zdarza się tylko w filmach” — myślisz z zazdrością, oglądając kolejną superprodukcję. Nic bardziej mylnego. Weź do ręki gotowy scenariusz, stworzony przez samego Briana Tracy’ego. Zacznij mistrzowsko realizować sceny błyskotliwej kariery, osobistego spełnienia, satysfakcji, wielkiej miłości, radości i oszałamiających sukcesów. Strona po stronie, klatka po klatce — zobacz, jak sam zamieniasz się w bohatera wyśnionej historii.

Brian Tracy i Moc pewności siebie

Jeśli kiedykolwiek zdarzyło Ci się zwątpić we własne siły, pomyśl, że Brian Tracy zebrał swoje budujące prawa i inspirujące myśli właśnie dla Ciebie. Spójrz w swoje wnętrze jak w lustro i zobacz klarowne odbicie wszystkiego, czym jest dla Ciebie sukces. Z każdym kolejnym słowem płynącym z tej niedużej książeczki będziesz bliżej wymarzonej kariery, osiągnięcia spokoju ducha, odnalezienia osobistego szczęścia i zdobycia pokaźnych korzyści materialnych. Zacznij czytać.

Brian Tracy i Kariera kobiet

Przed każdym kolejnym dniem spędzanym w męskim świecie, naradą z zarządem, spotkaniem z kontrahentem czy też niełatwą rozmową z podwładnym otwórz się na oświecenie płynące wprost z doświadczeń i mądrości Briana Tracy’ego. Naucz się pływać na falach testosteronu i osiągaj zdumiewające sukcesy, nie tracąc niczego z subtelności Twojej płci. Pociągnij łyk wprost ze szklanki pełnej inspiracji.

Zdobądź książkę z podpisem. Weź udział w konferencji.