Księgarnia Onepress - literatura biznesowa, książki klasy business

ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »Dr Robert Cialdini jest jednym z najwybitniejszych psychologów społecznych. Rozległa wiedza naukowa z zakresu psychologii wpływu oraz ponad trzydzieści lat badań tego zagadnienia przyniosły mu międzynarodową sławę eksperta z zakresu technik perswazji, zasad współpracy oraz narzędzi negocjacji. Amerykański Harvard Business Review w uznaniu wielkiego znaczenia przełomowych prac dr. Cialdiniego umieścił je na liście Breakthrough Ideas for Today’s Business Agenda.
Pierwsza połowa października 2011 to ważny czas dla wszystkich, których interesuje teoria i praktyka wywierania wpływu. W tym czasie dr Cialdini odwiedzi Wrocław i Warszawę. Przyjeżdża na zaproszenie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej:


Robert Cialdini na megaseminarium Psychologia Marketingu we WrocławiuRobert Cialdini na inauguracji Studiów Podyplomowych SWPS w WarszawiePrzyjazd Roberta Cialdiniego zbiega się w czasie z premierami jego publikacji. Siódmego października ukazują się:


Zasady wywierania wpływu na ludzi. Szkoła Cialdiniego - książka z rysunkami Andrzeja Mleczki oraz dwie płyty CD z audiotreningiem autorstwa Roberta Cialdiniego.Zasady wywierania wpływu na ludzi. Szkoła Cialdiniego


oraz:


Zasady wywierania wpływu na ludzi. Szkoła Cialdiniego. Wideowykład - wykład na temat wywierania wpływu wygłoszony przez Roberta Cialdiniego.Zasady wywierania wpływu na ludzi. Szkoła Cialdiniego. WideowykładOficjalne premiery odbędą się w pierwszych dniach października. Dziś obie publikacje można już nabyć taniej w przedsprzedaży.


Mamy dla Was także darmowe próbki audiotreningu:
Mamy fragmenty wideowykładu:


Wideowykład - część 1


Wideowykład - część 2Spotkaj się z Robertem Cialdinim. Oko w oko, albo... ucho w ucho!


W sprawie uczestnictwa we wrocławskim megaseminarium "Psychologia Marketingu" prosimy o kontakt z organizatorami.