Księgarnia Onepress - literatura biznesowa, książki klasy business

ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Spotkaj się z naszymi Autorami na Targach Książki w Katowicach!

TOP tytuł w super cenie » 50% taniej

Targi Katowice 4-6 listopada 2022

Droga Czytelniczko, Drogi Czytelniku!

Wpadnij na Targi Książki w Katowicach, które odbywać się będą w dniach 4-6 listopada w Międzynarodowym Centrum Kongresowym!. Serdecznie zapraszamy na stoisko Grupy Helion nr 52 i spotkania z naszymi Autorami. Odwiedź nas koniecznie!


HARMONOGRAM SPOTKAŃ

4 listopada (piątek)

16:00 - Stoisko Grupy Helion
Nie daj sobie wejść na głowę. Jak pozostać sobą w kulturze zapier**lu? spotkanie z Jarosławem Gibasem

17:00 - Stoisko Grupy Helion
W świecie uzależnionym od szybkości powolność jest supermocą. Odpoczywanie zaś stanowi kluczową część. Dowiedz się od trenerki odporności psychicznej, Agnieszki Michalskiej-Rechowicz, jak efektywnie odpoczywać?


5 listopada (sobota)

14:00-17:00 - Hol Główny - Podpisywanie książek przez autorki BEYA.
17:00 - Scena Główna

Od prywatności do rozpoznawalności. Rozmowa z autorkami o popularności w świecie literatury młodzieżowej. Udział w panelu wezmą: Katarzyna Barlińska vel “Pizgacz”, FortunateEm, Monika Rutka, Marta Łabęcka, Aleksandra Muraszka

11:00-12:30 - Stoisko Grupy Helion

Co czytają Polki? Spotkanie z K.N.Haner, autorką bestsellerowych romansów i erotyków

Obok Blanki Lipińskiej jedna z najpoczytniejszych autorek polskiej literatury erotycznej, na koncie ma już ponad milion sprzedanych książek. Przez krytyków nazywana Remigiuszem Mrozem od erotyków, ponieważ tak jak on wydaje kilka powieści rocznie i każdy dzień kończy napisaniem minimum 15 tysięcy znaków. Z hobby uczyniła swój zawód.


12:30-14:00 Stoisko Grupy Helion

Wyrusz wraz z Ludką po Las Vegas, by poznać jego mrocznych królów!

Spotkanie będzie połączone z podpisywaniem najnowszego erotyku Autorki pt "Król Popiołów" (cykl: KRÓLOWIE VEGAS). Będziecie mieli również okazję, by porozmawiać z Autorką, otrzymać od niej dedykację, a także zakupić nie tylko najnowszą książkę Ludki, ale i jej poprzednie hity: "Sentymentalną bzdurę”, "Króla grzechu" czy "Opiekunkę". Powieści Ludki to prawdziwy rollercoaster emocji!6 listopada (niedziela)

11.30- 12.30 - Stoisko Grupy Helion
Jak ćwiczyć pamięć, koncentrację i kreatywność u dzieci? Spotkanie z Pauliną Mechło— psycholożką, neurokognitywistką, autorką książek i laureatką Nagrody Teofrasta.