Księgarnia Onepress - literatura biznesowa, książki klasy business

ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Specjalna oferta dla czytelników książki "Mówca doskonały"

TOP tytuł w super cenie » 50% taniej

Drogi Czytelniku!


Trzeci miesiąc Mówca doskonały. Wystąpienia publiczne w praktyce jest na szczycie listy bestsellerów wydawnictwa Onepress. Nasza książka od razu po wydaniu błyskawicznie wspięła się na szczyt rankingu. Otrzymujemy z Agatą opinie, że Mówca... jest napisany bardzo prosto i zrozumiale, a zarazem wręcz napakowany wiedzą.


Ale przecież informacja to nie wszystko. Półki Twoich regałów mogą uginać się od książek, a dysk komputera ledwo mieścić pliki PDF z ebookami na interesujące Cię tematy. Możesz mieć dostęp do olbrzymiej porcji wiedzy, ale to nie znaczy, że potrafisz z niej korzystać. W szkole i Ty i ja zgłębialiśmy tajniki wojen punickich, badania przebiegu zmienności funkcji i alleli recesywnych (to z biologii, pamiętasz jeszcze?), ale czy z tego korzystasz?


Mówca doskonały... jest książką tak skonstruowaną, by umożliwiać Ci samodzielną naukę. Temu służy plan książki, temu służą przykłady, po to istnieje ebook z ćwiczeniami do ściągnięcia ze strony wydawnictwa. Jednak bez przećwiczenia wiedzy z trenerem i prawdziwą grupą – to może nie wystarczyć.


Zależy mi na tym, by publiczne występowanie naprawdę sprawiało Ci przyjemność i by było dla Ciebie w pełni komfortowe. Dlatego mam dla Ciebie pewną propozycję.


W Mówcy doskonałym... możesz znaleźć kompletną wiedzę na temat publicznego wystąpienia (w jednej z recenzji napisano, że Mówca doskonały to najlepsza książka o wystąpieniach publicznych od czasu Carnegiego). Teraz czas na praktykę.


Zapraszam Cię na szkolenie rozwijające to, co zawarliśmy w Mówcy doskonałym.... To nie będzie streszczenie książki, ale jej uzupełnienie i praktyczny trening.


Mówca doskonały – praktyczny trening

Warszawa, 4-5 lutego 2010 roku

cena: 770 zł

cena dla czytelników Mówcy doskonałego...: 570 zł


Na tym treningu otrzymasz możliwość praktycznego sprawdzenia i przećwiczenia wiedzy kompetencji Mówcy doskonałego...: w czasie sesji "kwadrat mówcy w praktyce" sprawdzisz, który z opisanych w książce czterech stylów mówcy jest Ci najbliższy.


Ale oprócz tego w programie umieściliśmy rzeczy zupełnie nowe, których nie znajdziesz w książce:


• jak przygotować się do mówienia przed nieznaną publicznością?

• jak być ekspertem (także wśród profesjonalistów)?

• jak uzyskać najlepsze tempo mówienia?

• jak posługiwać się rekwizytami i pomocami w czasie prezentacji, przemówienia lub wykładu?

• jak uczynić swoją prezentację multimedialną znacznie bardziej perswazyjną, pracując nad nią znacznie krócej niż dotychczas?

• jak zarządzać swoją tremą i emocjami? (poznasz sekrety aktorów i zawodowych mówców, aby radzić sobie ze stresem przed widownią)


W czasie sesji audio-video, dzięki nagraniu Twojego próbnego wystąpienia, otrzymasz profesjonalny feedback i indywidualne wskazówki do następnych prezentacji.


Teraz UWAGA! – po raz pierwszy zaprezentuję czytelnikom Mówcy doskonałego... moją własną metodę przygotowywania prezentacji, którą z powodzeniem wykorzystuję w szkoleniach i wykładach! Pokażę Ci, jak sam planuję swoje wystąpienie od chwili, gdy poznam jego termin i temat.


Zasada jest prosta. Jeżeli w chwili zgłaszania się na to szkolenie jesteś posiadaczem egzemplarza Mówcy doskonałego... i masz dowód zakupu (paragon, fakturę, dowód wpłaty), płacisz o 200 zł mniej niż wynosi cena podstawowa szkolenia. Zwracam Twoją uwagę, że zniżka wynosi ponad 7 razy więcej, niż cena książki! Aby skorzystać ze zniżki, przy zgłaszaniu się na szkolenie wyślij mi mailem skan dowodu zapłaty.


Kliknij TUTAJ aby skorzystać ze zniżki i zarezerwować sobie miejsce na treningu.


Pozdrawiam Cię!

Jerzy Rzędowski


PS. Mówcą doskonałym... zainteresowała się TVP, o naszej książce mówiłem w programie Kawa czy herbata.


PPS. "Czy można wziąć udział w szkoleniu nie mając książki?" Tak, za cenę podstawową (770 zł) – i pamiętając o tym, że na tym treningu nie będzie teorii omówionej w książce. Od razu przejdziemy do praktyki! Zastanów się więc, czy nie lepiej od razu kupić książkę, oszczędzić 200 zł i mieć dobre przygotowanie do treningu.


PPPS. "Zgubiłem paragon... Co robić?" Zasady są jednakowe dla wszystkich: jest dowód zakupu, jest 200 zł zniżki. W pozostałych przypadkach proponuję kupić książkę komuś na prezent: bliska Ci osoba dostanie wartościową lekturę, a Ty – prawo do zniżki czytelniczej. Jeśli książka jest kupiona w naszym sklepie internetowym, jest prościej, bo mamy Twoje dane. Przypomnij nam tylko o tym w zgłoszeniu na szkolenie.