Księgarnia Onepress - literatura biznesowa, książki klasy business

ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Oko w oko i ucho w ucho z Robertem Cialdinim!

TOP tytuł w super cenie » 50% taniej


Dr Robert Cialdini jest jednym z najwybitniejszych psychologów społecznych. Ponad 30 lat badań rozsławiło go jako wybitnego specjalistę z zakresu technik perswazji, zasad współpracy oraz narzędzi negocjacji. Obecnie pracuje na dwóch wydziałach Uniwersytetu Stanowego w Arizonie: Wydziale Marketingu, gdzie jest wyróżniony stopniem tytularnym W.P. Carey Distinguished Professor, oraz na Wydziale Psychologii, gdzie jest wyróżniony stopniem tytularnym Regents’ Professor. Jest również prezesem Influence At Work, międzynarodowej firmy konsultingowej specjalizującej się w planowaniu strategicznym i szkoleniach dla organizacji opartych na programie "Sześć reguł wywierania wpływu".
Spotkaj się z Robertem Cialdinim...

... oko w oko i ucho w ucho! Książka z audiotreningiem oraz wideowykład znów w sprzedaży!


Zasady wywierania wpływu na ludzi. Szkoła Cialdiniego

książka z rysunkami Andrzeja Mleczki oraz dwie płyty CD z audiotreningiem autorstwa Roberta Cialdiniego.Zasady wywierania wpływu na ludzi. Szkoła Cialdiniego


oraz:


Zasady wywierania wpływu na ludzi. Szkoła Cialdiniego. Wideowykład

wykład na temat wywierania wpływu wygłoszony przez Roberta Cialdiniego.Zasady wywierania wpływu na ludzi. Szkoła Cialdiniego. WideowykładPosłuchaj darmowych próbek audiotreningu:Spotkaj się z Robertem Cialdinim. Oko w oko, albo... ucho w ucho!