Księgarnia Onepress - literatura biznesowa, książki klasy business

ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Świąteczny Pakiet PLUS (Druk PLUS eBook)


Pakiet PLUS, czyli książka drukowana i eBook w zestawie. Świąteczne promocja, w której łączymy zalety książki papierowej i eBooka.

Bez wątpienia wygodnie i przyjemnie jest czytać książkę drukowaną, wertować kartkę po kartce, czuć zapach druku. Wygodnie jest również korzystać z e-czytnika i eBooków, posiadając swoje ulubione i niezbędne książki zawsze pod ręką.


Od tej chwili możesz pogodzić jedno z drugim. Mamy dla Ciebie rozwiązanie idealne! Świąteczny Pakiet PLUS (Druk PLUS eBook). Teraz wyłącznie w księgarniach Wydawnictwa Helion pakiet Druk PLUS eBook kupisz w wyjątkowej cenie! Za dodatkowe 10% ceny książki drukowanej, zyskujesz eBooka wolnego od zabezpieczeń DRM, którego przeczytasz na dowolnym czytniku i komputerze. I to najczęściej w 3 formatach: PDF, ePub i Mobi w zestawie.W te Święta OBDARUJ RÓWNIEŻ SIEBIE


Dlaczego Świąteczny Pakiet PLUS? Bo zbliża się okres świątecznych zakupów, a książka to najmądrzejszy prezent świata, na który z pewnością czekają Twoi bliscy. Decydując się na zakup Pakietu PLUS (Druk PLUS eBook) możesz obdarować również siebie! Podziel się pakietem: niech tradycyjna książka trafi pod świąteczną choinkę, a jej elektroniczna wersja do Twojej Biblioteki w helion.pl! Prosto, skutecznie i z zyskiem dla Ciebie!


Wybieraj spośród blisko 600 zestawów PLUS
(Druk PLUS eBook)


Pakietów PLUS szukaj w naszych księgarniach: helion.pl, onepress.pl, sensus.pl, septem.pl, bezdroza.pl oraz ebookpoint.pl. To jedyne księgarnie, które przygotowały tak szeroką ofertę pakietów Druk PLUS eBook. Książki, które są dostępne w pakiecie, posiadają na swojej stronie 3 opcje wyboru: możesz zdecydować się na zakup wersji drukowanej, pakietu Druk PLUS eBook lub wyłącznie wersji elektronicznej książki. Jest w czym wybierać – liczba pakietów Druk PLUS eBook przekroczyła już 600!Lista książek dostępnych w pakiecie Druk PLUS eBook »


Regulamin promocji:

  1. 1. Promocja trwa od 04.12.2012 do 16.12.2012
  2. 2. Promocja obejmuje tytuły znajdujące się na stronie https://onepress.pl/kategorie/druk-plus-ebook
  3. 3. Dostępność formatów publikacji elektronicznych (ebook), może się różnić w zależności od wybranej książki. Informacja o formacie ebook'a (PDF,ePUB,MOBi) określona jest na karcie produktu.
  4. 4. Szczegółowy regulamin zakupów Pakietów Plus (Druk PLUS eBook) określa Regulamin księgarni onepress.pl.