Księgarnia Onepress - literatura biznesowa, książki klasy business

ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Wypłyń ze swoim pomysłem na szerokie wody

TOP tytuł w super cenie » 50% taniej


Poznań Startup Pirates - ośmiodniowy program akceleracyjny dla twórców startupów rusza już w sobotę 22 września


Chcesz dostać wejściówkę? Opisz swój pomysł na e-biznes! 

Odpowiedzi przesyłajcie do końca dnia (19.09.).
Właściciel najciekawszego pomysłu będzie mógł popracować nad jego rozwojem pod okiem praktyków biznesu.


Mrozek, Gola, Stradomski, Wrzaskała – to niektóre z nazwisk osób związanych z biznesem, które na osiem dni zmienią się w piratów. Wszystko po to, by w ramach Poznań Startup Pitares, ośmiodniowego programu - kombinacji warsztatów i sesji mentorskich, podzielić się wiedzą i doświadczeniem z młodymi przedsiębiorcami. Ostatniego dnia uczestnicy zaprezentują swoje pomysły potencjalnym inwestorom i liderom biznesu. Piracki statek zawinie do poznańskiego portu już 22 września. Pozostanie w nim aż przez osiem dni.

 

O tym, że nie każdemu biznesowi wróżony jest sukces wielu się już przekonało. Czego zwykle brakuje młodym biznesmenom? Przeważnie wiedzy i doświadczenia tych, którzy na co dzień siedzą za sterami dużych, cieszących się uznaniem firm. Dlatego też od 22 września wszyscy chętni będą mogli nauczyć się zarządzania finansami firmy od Rafała Szafrańca z KPMG, sztuki inwestycji od Profesora Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Macieja Stradomskiego a sztuki prezentacji od Tomasza Kolinko, twórcy Motivapps.com, członka Toastmasters International. Sprzedaży uczestników Poznań Startup Pirates nauczy Wojciech Wrzaskała, dyrektor zarządzający agencji Symetria a za kulisy sztuki dobrego marketingu wprowadzi ich Irena Mrozek, dyrektor kreatywny w Artegence – jednej z najlepszych polskich agencji kreatywnych. O swoim doświadczeniu w prowadzeniu firmy opowiedzą między innymi Piotr Długi, prezes zarządu Cafe News S.A. oraz Thomas Ruland, dyrektor operacyjny cloudControl.

 

Celem wydarzenia jest przekazanie uczestnikom praktycznej wiedzy na temat prowadzenia własnej firmy. Nie tylko tej małej, ale przede wszystkim takiej, która ma globalny potencjał. – Mówi Tomasz Czapliński, prezes LMS Invest, jeden z wykładowców pirackiego uniwersytetu. Na co dzień spotykam wiele osób, które chcą prowadzić własne firmy. Wiele z nich popełnia liczne błędy, które powodują, że marzenie o biznesowym sukcesie szybko się kończy. Tego, jak takich błędów unikać będę uczył uczestników Poznań Startup Pirates.

 

Nauka to nie wszystko. Po sporej dawce wiedzy warto się chwilę zrelaksować. Dlatego organizatorzy przygotowali dla młodych przedsiębiorców wycieczkę do parku linowego, grę miejską i szereg innych atrakcji. Dlaczego warto zostać piratem? Dlatego że nie na co dzień można porozmawiać o swoich planach z tymi, którzy w biznesie odnieśli już nie jeden sukces. Piraci do udziału w warsztatach zapraszają wszystkich, którzy są głodni wiedzy, nie boją się nowych wyzwań i lubią uczyć się od najlepszych.

 

Celem Startup Pirates jest wyposażenie studentów i absolwentów w praktyczną wiedzę na temat biznesu. Po to aby aktywizować młode osoby i dawać im szansę na realizację marzeń o własnym biznesie. Wydarzenia po banderą Startup Pirates odbywają się już regularnie w 10 krajach na 4 kontynentach.

 

Szczegółowy plan zajęć: http://poznan.startuppirates.org/school/agenda/

Informacje na prelegentach:  http://poznan.startuppirates.org/school/entrepreneurs/