Księgarnia Onepress - literatura biznesowa, książki klasy business

ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Nigdy więcej tremy, czyli sekrety Mówcy Doskonałego

TOP tytuł w super cenie » 50% taniej

Księgarnia Onepress.pl oraz Traffic Club w Warszawie mają przyjemność zaprosić na spotkanie autorskie z Agatą i Jerzym Rzędowskimi, autorami książki Mówca doskonały. Wystąpienia publiczne w praktyce.


Spotkanie autorskie będzie nietypowe - autorzy przeprowadzą szkolenie z zakresu wystąpień publicznych.


Dlaczego warto przybyć 18. marca na godz. 18:00 do Warszawskiego Traffic Clubu (ul. Bracka 25, róg ul. Chmielnej)?


Ponieważ ten temat dotyczy nas wszystkich! Pani dotyczy, Pana dotyczy, mnie dotyczy i Ciebie też dotyczy!


TY TEŻ WYSTĘPUJESZ PUBLICZNIE - Zacznij robić to dobrze!


Jeśli zdarza Ci się mieć tremę w czasie rozmowy kwalifikacyjnej, wygłaszania referatu, opowiadania dowcipu czy prezentacji w pracy, przyjdź i dowiedz się jak możesz ją okiełznać. Jeśli jesteś światłym i poszukującym wartościowych rzeczy człowiekiem przyjdź na to szkolenie.


W programie:


• 5 prawd i mitów o body language

• 5 błędów polskich mówców

• 5 tricków, które pozwolą Ci na komfortowe mówienie do innych.


Szkolenie zostanie wzbogacone o informacje pochodzące z książki Nigdy więcej tremy. Jak przełamać lęk przed wystąpieniami publicznymi, autorstwa Janet E. Esposito, do której Agata i Jerzy Rzędowscy napisali wstęp. Dodatkowo możliwość uzyskania odpowiedzi na nurtujące Cię pytania z zakresu przełamywania nieśmiałości, prezentacji biznesowych oraz wystąpień publicznych od autorów książki Mówca doskonały. Wystąpienia publiczne w praktyce.


Agata Rzędowska – łączy w swojej pracy szerokie zainteresowania kulturoznawcze, teatralne oraz trenerskie; uczestnikom szkoleń przekazuje umiejętności poparte bogatym doświadczeniem. Agata jest ciepłym i bardzo otwartym trenerem, który mocno angażuje się w rozwój uczestników swoich szkoleń - mówią o niej współpracownicy. Jest sprawnym organizatorem i entuzjastą teorii "organizacji uczącej", którą wprowadza w życie w swojej firmie Via Agendi oraz zaszczepia uczestnikom m.in. Rocznego Studium Trenerów NLP i Przywództwa PRAECEPTOR.


Jerzy Rzędowski – trener wystąpień publicznych, prezes Stowarzyszenia Trenerów NLP w Polsce. Dyrektor Studium Trenerów PRAECEPTOR. Jerzy prowadzi badania nad wzajemnym wykorzystaniem doświadczeń biznesu i organizacji niekomercyjnych (religijnych, wychowawczych, paramilitarnych i in.).


Książki związane ze szkoleniem: