Księgarnia Onepress - literatura biznesowa, książki klasy business

ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Spotkanie autorskie połączone z krótkim kursem perswazji

TOP tytuł w super cenie » 50% taniejHaker umysłów


Spotkaliśmy się już w Krakowie, tym razem spotykamy się w Warszawie:


10. grudnia o 19:00 w księgarni Traffic Club przy ul. Brackiej 25


Tego dnia i o tej godzinie zapraszamy na spotkanie z Andrzejem Batko, jednym z najbardziej niezwykłych polskich trenerów, autorem książki:


Haker umysłówSpotkanie będzie połączone z krótkim kursem perswazji!


W części pierwszej Andrzej Batko wykaże różnicę między perswazją a manipulacją i zdemaskuje hipokryzję prawdziwych manipulatorów - terrorystów psychologicznych.


Część druga będzie miała charakter warsztatowy. Nauczymy się wpływać na drugą osobę w niezauważalny i subtelny sposób, tak aby z własnej inicjatywy zrobiła to, o co ją zamierzaliśmy poprosić. Okaże się także, co wspólnego mają ze sobą perswazja i hipnoza...


Kim jest Andrzej Batko?


Psycholog z ponad 25-letnim doświadczeniem zawodowym, trener NLP, hipnoterapeuta, hipnotyzer i autor książek na temat osiągania sukcesu i perswazji. Jest założycielem i dyrektorem działającego od ponad 15 lat w Warszawie Instytutu Neurolingwistyki.


Dlaczego warto bliżej poznać "Hakera umysłów"?


Wyobraź sobie, że masz możliwość buszowania w umysłach innych i kontrolowania swojego własnego mózgu. Że potrafisz obejść wszystkie psychiczne zabezpieczenia, rozszyfrować hasła i kody PIN, tak jak robią to codziennie hakerzy włamujący się do systemów komputerowych. Jesteś handlowcem, rozmawiasz z klientem - klik, klik, klik - i modyfikujesz w jego umyśle program sterujący zainteresowaniami: sprawiasz, że zaczyna się interesować produktem, który mu oferujesz. Albo spotykasz kogoś, kto Cię pociąga - klik, klik, klik - i już instalujesz w umyśle tej osoby fantazje na Twój temat, a w jej uczuciach pożądanie oraz fascynację Twoją osobą...


Co kryje się we wnętrzu "Hakera umysłów"?


Pobierz darmowy fragment książki