Księgarnia Onepress - literatura biznesowa, książki klasy business

ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Kim są Ewangeliści e-biznesu?

TOP tytuł w super cenie » 50% taniej


Zapraszamy na spotkanie z autorami książki
"E-wangeliści. Ucz się od najlepszych twórców polskiego internetu"
Tomaszem Ciskiem i Pawłem Nowackim!

  • 28.10.2012r. (niedziela), godz. 14:00, na Targach Książki w Krakowie


Ta książka to wiedza obiecana...

Bohaterami książki „E-wangeliści. Ucz się od najlepszych twórców polskiego Internetu” są twórcy największych pierwszych polskich portali i platform, takich jak Allegro, Gadu-Gadu, WP, Onet czy o2. E-wangeliści polskiego internetu to świadkowie jego narodzin. Ci, którym udało się odkryć i wykorzystać jego potencjał. Co kierowało założycielami tych serwisów? Co sprawiło, że udało im się zbudować tak silne marki? Dowiesz się przybywając na spotkanie Tomasza Ciska i Pawła Nowackiego wraz największymi twórcami polskiego Internetu.


O Autorach:

Tomasz Cisek – partner oraz prezes zarządu Expedyt sp. z o.o. Z branżą internetową jest związany od dwunastu lat. Karierę zaczynał jako dyrektor zakupu w sieci reklamowej Ad.net. Przyczynił się do stworzenia pierwszych badań profilu internautów Prawdziwy Profil. Często występuje podczas konferencji branżowych. Jest ekspertem i doradcą w zakresie marketingu internetowego i multichannel retailing.


Paweł Nowacki – dyrektor rozwoju kontentu w pionie internet Grupy Wydawniczej Polskapresse. Pracę dziennikarską zaczynał w 1983 roku, w radiu studenckim ACR "Kiks" w Łodzi. Jest wykładowcą Akademii Prasy Lokalnej, prowadzonej przez Izbę Wydawców Prasy, oraz współprzewodniczącym Grupy Wydawców Wielomediowych w IAB Polska.

 
Stron: 232

Cena książki: 39.90 zł





Patroni medialni: