ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Droga do realizacji Twoich marzeń

TOP tytuł w super cenie » 50% taniej


Drogi Czytelniku!


Czy to, że wszedłeś na tę stronę oznacza, że masz marzenia? Tak? To dobrze, bo jeżeli ktoś nie ma marzeń, nie ma też celu w życiu! A jak można pomóc komuś, kto nie wie, czego chce?


Podróż dookoła świata? Własna firma? Liczna i szczęśliwa rodzina? Duuuuużo pieniędzy? Nie ma znaczenia, o czym marzysz, ważne że marzysz, bo to dobry początek...


Czy zdajesz sobie sprawę, że Twój świat jest dokładnie taki, jak Twoje wyobrażenie o nim? Że szczęście jest stanem umysłu? A czy wiesz także o tym, że przemiana marzeń w życiowe cele odbywa się właśnie tam -- w Twoim umyśle! Co więcej, realizacja tych celów uzależniona jest TYLKO od Twojej woli.


Andrzej Batko w swojej najnowszej książce Siła Sekretu. Praktyczny poradnik programowania przyszłości zaprasza Cię w podróż, które celem będzie spełnienie Twoich marzeń. Jego zamiarem nie jest jednak przekonanie Cię, że realizacja marzeń jest możliwa -- Andrzej Batko pokaże Ci jak je spełnić używając jako narzędzia Twojego umysłu.


Siła Sekretu... jest już do kupienia w naszej księgarni. Zanim jednak zdecydujesz się zainwestować w realizację swoich marzeń, wraz z autorem zapraszamy Cię do przetestowania książki -- sprawdź, czy na pewno chcesz kierować się w stronę upragnionych celów! Pobierz darmowy mini e-book i sprawdź, jak to wszystko się zaczęło:


Pobierz darmowy e-book
Przejdź do strony książki