Księgarnia Onepress - literatura biznesowa, książki klasy business

ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Naucz się biegle władać językiem perswazji!

TOP tytuł w super cenie » 50% taniej

Naucz się biegle władać językiem perswazji!

Ukryta perswazja. Psychologiczne taktyki wywierania wpływu

Perswazja to nie czary. To wciąganie ludzi w Twoją własną grę, to programowanie waszego wspólnego świata, to osiąganie celów w sposób prostszy i niezawodny. Od swoich pierwszych dni wpływasz na innych, na swoich bliskich, współpracowników, klientów. Dzięki tej książce zaczniesz biegle władać językiem perswazji i czytaj z ludzi... jak z książki.

SZTUKA PERSWAZJI, czyli język wpływu i manipulacji

To unikatowy podręcznik, odsłaniający techniki manipulacji, której jesteśmy poddawani przez polityków, prawników i speców od marketingu. Dzięki niej będziesz w stanie stosować je w codziennym życiu -- podczas rozmów o podwyżce, zakupów i spotkań z klientami lub kontrahentami. Opisane w książce techniki mogą dać Ci ogromną władzę nad umysłami, uczuciami i zachowaniem innych ludzi.

Alchemia sprzedaży, czyli jak skutecznie sprzedawać produkty, usługi, pomysły i wizerunek samego siebie

Czy stać Cię na to, by nie zarabiać więcej? Skuteczniej? Szybciej i łatwiej? Nie trać czasu na odpowiedź! Twój zestaw tajnej wiedzy, której zawsze potrzebowałeś już na Ciebie czeka. Bierz go i zarabiaj! Poznaj książkę "Alchemia sprzedaży…" -- zawiera ona również CD z pełnym szkoleniem: "Najczęstsze techniki negocjacyjne".

Zakazana retoryka. Podręcznik manipulacji

Ludzie wchodzą w role błyskawicznie i nieświadomie. Stwórz im odpowiednią grę, a będą posłusznie wykonywać rozkazy wydawane niewidzialną ręką manipulacji. Już najwyższy czas, byś to Ty przejął stery otaczającego świata. Być może myślisz, że takich książek nie powinno się wydawać. Że manipulacja jest brudna i nieetyczna. Owszem -- ale jest też piekielnie skuteczna.

Czas na zmianę. Podręcznik hipnotycznego wywierania wpływu

Richard Bandler zaprasza Cię w podróż w głąb ludzkiej świadomości i podświadomości. Przybliża zagadkowy świat hipnozy, zwiększania możliwości intelektualnych, siły psychiki i tajników kontrolowania emocji. Przybliża Ci ludzką świadomość i podświadomość. Pokazuje jak stosować hipnozę w pozornie zwykłych rozmowach, jak wpływać na innych ludzi i dzielić się z nimi swoją energią.

Zobacz wszystkie książki z zakresu perswazji i manipulacji...