Księgarnia Onepress - literatura biznesowa, książki klasy business

ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Zabierz książkę na koniec świata! Pakiet Druk + eBook

TOP tytuł w super cenie » 50% taniejZabierz na wakacje Pakiet PLUS (Druk PLUS eBook)


Pakiet PLUS, czyli książka drukowana i eBook w zestawie. Zapraszamy do wakacyjnej promocji, w której łączymy zalety książki papierowej i eBooka.


Bez wątpienia wygodnie i przyjemnie jest czytać książkę drukowaną, wertować kartkę po kartce, czuć zapach druku. Wygodnie jest również korzystać z e-czytnika i eBooków, posiadając swoje ulubione i niezbędne książki zawsze pod ręką: w górach, nad morzem, gdziekolwiek jesteś i jakkolwiek spędzasz czas wolny. A że WAKACJE właśnie się rozpoczęły, więc i Ty wykorzystaj je maksymalnie:)

Od tej chwili możesz pogodzić jedno z drugim. Mamy dla Ciebie rozwiązanie idealne! Wakacyjny Pakiet PLUS (Druk PLUS eBook). Teraz wyłącznie w księgarni Wydawnictwa Onepress pakiet Druk PLUS eBook kupisz w wyjątkowej cenie! Za dodatkowe 10% ceny książki drukowanej, zyskujesz eBooka wolnego od zabezpieczeń DRM, którego przeczytasz na dowolnym czytniku i komputerze. I to najczęściej w 3 formatach: PDF, ePub i Mobi w zestawie.


W drogę! Niech Twój plecak Ci nie ciąży!


A dlaczego na wakacje Pakiet PLUS? Bo właśnie rozpoczęliśmy jeden z najprzyjemniejszych okresów roku, i miło wakacyjny czas w pełni wykorzystać:) Słodkie leniuchowanie z książką na plaży, a może na tatrzańskich szlakach, na balkonowym choćby leżaku, tarasie w odpowiednim czasie... gdzie tylko zapragniesz:) W każdym razie z Pakietem PLUS Twój plecak może być lekki, a treściwy:)


Wybieraj spośród blisko 600 zestawów PLUS
(Druk PLUS eBook)


Pakietów PLUS szukaj w naszych księgarniach: helion.pl, onepress.pl, sensus.pl. To jedyne księgarnie, które przygotowały tak szeroką ofertę pakietów Druk PLUS eBook. Książki, które są dostępne w pakiecie, posiadają na swojej stronie 3 opcje wyboru: możesz zdecydować się na zakup wersji drukowanej, pakietu Druk PLUS eBook lub wyłącznie wersji elektronicznej książki. Jest w czym wybierać – liczba pakietów Druk PLUS eBook przekroczyła już 600 sztuk!Lista książek dostępnych w pakiecie Druk PLUS eBook »
Regulamin promocji:

  1. Promocja trwa od 2.07.2013 do 4.07.2013
  2. Promocja obejmuje tytuły znajdujące się na stronie https://onepress.pl/kategorie/druk-plus-ebook
  3. Dostępność formatów publikacji elektronicznych (ebook), może się różnić w zależności od wybranej książki. Informacja o formacie ebook'a (PDF,ePUB,MOBi) określona jest na karcie produktu.
  4. Szczegółowy regulamin zakupów Pakietów Plus (Druk PLUS eBook) określa Regulamin księgarni Onepress.pl.