Księgarnia Onepress - literatura biznesowa, książki klasy business

ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Niezwykle dynamiczny rozwój nowych technologii, niespotykany w dziejach ludzkości, wytwarza głód informacji. Odnalezienie swej zawodowej pozycji w dzisiejszym społeczeństwie w dużym stopniu zależy od zaspokojenia tego głodu --- osoby lekceważące konieczność rozwoju szybko pozostają w tyle; tracą nie tylko możliwość znalezienia sensownej pracy czy awansu zawodowego, ale nawet zdolność rozumienia świata, w którym żyją.


Nasze książki przygotowujemy mając na względzie ten głód informacji, którego zaspokojenie wymaga poważnego potraktowania Czytelnika i jego dążenia do wiedzy. Dlatego bardzo starannie dobieramy naszych autorów: są to zawodowcy -- ludzie mający duże doświadczenie i talent edukacyjny, których wiedza opiera się na pasji poznania i praktyce.


Wydajemy książki najlepszych polskich autorów oraz tłumaczenia najbardziej wartościowych książek wydawców zagranicznych. Książki są lokalizowane i dostosowywane do polskiej rzeczywistości. Cechuje je dbałość o wysoki poziom merytoryczny i edytorski, profesjonalizm, przejrzystość i kompleksowość opisu. Naszym celem jest przekazanie Czytelnikom rzetelnej wiedzy w precyzyjny, jasny i przystępny sposób.


Poznaj fascynujący świat informatyki.
Andrzej Pikoń
Prezes Zarządu