Księgarnia Onepress - literatura biznesowa, książki klasy business

ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Rabat wyłącznie dla Czytelników serwisu Mensis.pl!

TOP tytuł w super cenie » 50% taniej


Drogi Czytelniku!

Jeśli wszedłeś tutaj przez Mensis.pl to dobrze trafiłeś!:)

Przygotowaliśmy dla Ciebie 20% rabat na jednorazowe zakupy na onepress.pl!

Twój kod to: ONEPRESSDLAMENSIS

Z promocji możesz skorzystać do 31.03.2014 włącznie!


Zobacz listę naszych nowości!

Poznaj nasze bestsellery!  • Kupony rabatowe mogą zostać wykorzystane jedynie w księgarni internetowej onepress.pl.
  • Kupony rabatowe mogą służyć jedynie uzyskaniu upustu na zakup książek i ebooków, i nie są wymienne na pieniądze.
  • Kupony rabatowe działają jedynie na ofertę książek wydanych przez Helion/Onepress. Nie dotyczy oferty obcych wydawców.
  • Minimalna wartość zamówienia (wartość książek), dla którego można wykorzystać kupon rabatowy wynosi 30 zł.
  • Kupon obowiązuje na całe pojedyncze zamówienie (z wyłączeniem oferty innych wydawców).
  • Jeżeli wartość kuponu przekracza wartość zamówienia, zamówione książki są wysyłane gratisowo, a niewykorzystana kwota przepada.Getting Things Done, czyli sztuka bezstresowej efektywności

Zawrotna szybkość, z jaką pędzi świat nowego milenium, niejednego z nas przyprawia o ból głowy. A gdyby tak powiedzieć STOP temu szaleństwu? Spojrzeć z boku na swoje obowiązki, piętrzące się na biurku dokumenty i skrzynkę odbiorczą, zalaną mailami? Zmniejszyć prędkość na bieżni, po której gonisz swój cel? Czy wiesz, że wystarczy zastosować spójny system zarządzania zawodowym chaosem i wirem życia prywatnego, by odzyskać spokój umysłu, a w dodatku poprawić kreatywność i efektywność?

Przeczytaj fragment »

Biblia e-biznesu

Idea Biblii e-biznesu zrodziła się z prostej potrzeby stworzenia możliwie kompletnej skarbnicy wiedzy na temat przedsiębiorczości uprawianej w wirtualnym świecie. Wiedza ta, dotychczas zamknięta w wielu książkach oraz rozproszona na tysiącach stron internetowych, bywała przedstawiana selektywnie - wszak nie istnieje ekspert, który wie wszystko o e-commerce. Kto więc miałby napisać książkę wyczerpującą ten temat? W dodatku chodzi o temat, który stale się rozwija. Ustawiczne mnożenie się wątków oraz lawinowo rosnąca liczba nowych pytań i wyzwań, które wymagają odpowiedzi, nie sprzyjają opanowaniu całości zagadnienia. A w świecie e-biznesu nic nie jest stałe.

Przeczytaj fragment »

Zasady wywierania wpływu na ludzi. Szkoła Cialdiniego

Robert Cialdini jest prawdziwym geniuszem. W tym stwierdzeniu nie ma ani odrobiny przesady. Każdy, kto kiedykolwiek zetknął się z praktycznym zastosowaniem psychologii Cialdiniego, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, w jak dużym stopniu możemy oddziaływać na innych ludzi każdego dnia. Wystarczy, że poznasz zaledwie kilka prostych zasad i nauczysz się maksymalnie wykorzystywać drzemiący w nich potencjał, a będziesz w stanie w sposób całkowicie etyczny kształtować otaczającą Cię rzeczywistość.


Nie tłumacz się, działaj! Odkryj moc samodyscypliny

Pomyśl o swoim celu w życiu. Czy chciałbyś zarabiać dwa razy więcej? Spłacić kredyt? A może schudnąć? Zapewne nie tylko tego pragniesz, ale nawet wiesz, co musisz zrobić, żeby to osiągnąć. I planujesz to zrobić… kiedyś. Jednak zanim się do tego faktycznie weźmiesz, dochodzisz do wniosku, że należy Ci się krótki wypad w wyimaginowane miejsce, zwane wyspą Kiedyś.

Przeczytaj fragment »

Tworzenie modeli biznesowych. Podręcznik wizjonera

Rzuć wyzwanie utartym schematom myślenia i przestarzałym rozwiązaniom! Masz okazję wykorzystać wiedzę i doświadczenie najsłynniejszych praktyków oraz strategów tej dziedziny, aby nauczyć się, jak metodycznie poszukiwać wizjonerskich pomysłów, opracowywać je i wcielać w życie biznesowe, a także przekuwać w dochodowe projekty!

Przeczytaj fragment »


Zobacz listę naszych nowości!

Poznaj nasze bestsellery!