Księgarnia Onepress - literatura biznesowa, książki klasy business

ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Zabierz książki na majówkę! Pakiet druk+ebook

TOP tytuł w super cenie » 50% taniejNa Majówkę Pakiet PLUS (Druk PLUS eBook)


Pakiet PLUS, czyli książka drukowana i eBook w zestawie. Majówkowa promocja, w której łączymy zalety książki papierowej i eBooka.


Bez wątpienia wygodnie i przyjemnie jest czytać książkę drukowaną, wertować kartkę po kartce, czuć zapach druku. Wygodnie jest również korzystać z e-czytnika i eBooków, posiadając swoje ulubione i niezbędne książki zawsze pod ręką: w górach, nad morzem, gdziekolwiek jesteś i jakkolwiek spędzasz czas wolny - a w tym roku mamy go sporo, więc i Ty wykorzystaj go maksymalnie:)

Od tej chwili możesz pogodzić jedno z drugim. Mamy dla Ciebie rozwiązanie idealne! Majówkowy Pakiet PLUS (Druk PLUS eBook). Teraz wyłącznie w księgarni Wydawnictwa Onepress pakiet Druk PLUS eBook kupisz w wyjątkowej cenie! Za dodatkowe 10% ceny książki drukowanej, zyskujesz eBooka wolnego od zabezpieczeń DRM, którego przeczytasz na dowolnym czytniku i komputerze. I to najczęściej w 3 formatach: PDF, ePub i Mobi w zestawie.


W drogę! Niech Twój plecak Ci nie ciąży!


A dlaczego na Majówkę Pakiet PLUS? Bo właśnie rozpoczęliśmy dłuuugi weekend, a miło dobrze go wykorzystać:) Słodkie leniuchowanie z książką na plaży, a może na wetlińskich połoninach, pod parasolem, z nosem w rosole... gdzie tylko zapragniesz:) W każdym razie z Pakietem PLUS Twój plecak może być lekki, a treściwy:)


Wybieraj spośród blisko 600 zestawów PLUS
(Druk PLUS eBook)


Pakietów PLUS szukaj w naszych księgarniach: helion.pl, onepress.pl, sensus.pl. To jedyne księgarnie, które przygotowały tak szeroką ofertę pakietów Druk PLUS eBook. Książki, które są dostępne w pakiecie, posiadają na swojej stronie 3 opcje wyboru: możesz zdecydować się na zakup wersji drukowanej, pakietu Druk PLUS eBook lub wyłącznie wersji elektronicznej książki. Jest w czym wybierać – liczba pakietów Druk PLUS eBook przekroczyła już 600 sztuk!Lista książek dostępnych w pakiecie Druk PLUS eBook »
Regulamin promocji:

  1. Promocja trwa od 30.04.2013 do 05.05.2013
  2. Promocja obejmuje tytuły znajdujące się na stronie https://onepress.pl/kategorie/druk-plus-ebook
  3. Dostępność formatów publikacji elektronicznych (ebook), może się różnić w zależności od wybranej książki. Informacja o formacie ebook'a (PDF,ePUB,MOBi) określona jest na karcie produktu.
  4. Szczegółowy regulamin zakupów Pakietów Plus (Druk PLUS eBook) określa Regulamin księgarni Onepress.pl.