Księgarnia Onepress - literatura biznesowa, książki klasy business

ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Podobno kocha się pomimo wszystko, a nie za coś...


Ale książkę jednak kochamy z jakiegoś konkretnego powodu. Masz swój prywatny onepress-owy bestseller i potrafisz w kilku słowach uzasadnić, dlaczego to właśnie TA książka jest Twoją wybraną, niezbędną, ukochaną? Twoim prywatnym bestsellerem?


Począwszy od 14. lutego wysyłaliście nam swoje wyznania miłosne - ujawnialiście najskrytsze sekrety fascynacji książkami klasy business. Z nadesłanych propozycji wybraliśmy te, które najsilniej chwyciły nas za serce.


Oto pięć najciekawszych uzasadnień, które nagradzamy prezentami - gadżetami Onepress i książkami-niespodziankami:


To była miłość od pierwszego wejrzenia. Ujrzałam JĄ na stronie Onepressu. Spoglądała na mnie uwodzicielsko, prezentując swą piękną okładkę. Biblia NLP. Gdy tylko ją ujrzałam, wiedziałam, że chcę JĄ poznać bliżej. Wygląd fizyczny, który też mnie w niej pociągał, nie jest najistotniejszy. Liczy się wnętrze. Jakie ONA ma wnętrze... A jaką posiada wiedzę... Jest wspaniałą kochanką z którą z przyjemnością spędziłam wiele nocy, bez przerwy ucząc się czegoś nowego. Zna sposób na rozwiązanie każdego problemu i chętnie pomaga mi w trudnych chwilach. Nie zamieniłabym JEJ na żadną inną. To ONA. Ta jedyna. Moja ukochana. Nigdy JEJ nie opuszczę...

Aga


Mój prywatny onepress-owy bestseller to:

MBO. Prosta i skuteczna technika zarządzania Twoją firmą Roberta Reinfussa z uwagi na fakt, iż:

B - bardzo klarownie wyjaśnia temat;

E - ewaluacja naszych celów i planów jest jej zamierzeniem;

S - sukces jest widoczną oznaką zastosowania się do zasad zawartych w ksiażce;

T - technika w niej opisana po prostu działa!

S - szef i menedżer znajdą w niej podręcznik codziennego sposobu działania;

E - eureka! - krzyknęłam po lekturze ksiażki;

L - lojalność wobec dobrych merytorycznie książek to moje drugie imię;

L - "lanie wody" nie dotyczy książki Roberta Reinfussa - tu znajdziemy tylko konkrety;

E - elementarz zarządzania to prawdziwy podtytuł tej pozycji;

R - romans z tą książką to najlepsze, co każdej myślącej o zarządzaniu osobie się przytrafiło.

BESTSELLER - za to kocham... "MBO. Prosta i skuteczna technika zarządzania Twoją firmą”

Justyna


Gdy nadzieja umyka wraz z porannym słońcem

Gdy dopada bezsilność i łzy wielkie płyną

Gdy wołam o pomoc, a wokół tylko cisza

Wtedy sięgam po potężny klucz - klucz do sekretu Joe Vitale

Świat nabiera barw, życie staje się piękne

A ja wreszcie czuję jak wiele ode mnie zależy.

Beata


Książka, którą kocham to Sympatyczna perswazja - Poznaj moc doskonałych relacji autorstwa pana Konrada Pankiewicza.

"Miłość jest jak narkotyk. Na początku odczuwasz euforię, poddajesz się całkowicie nowemu uczuciu. A następnego dnia chcesz więcej. I choć jeszcze nie wpadłeś w nałóg, to jednak poczułeś już jej smak i wierzysz, że będziesz mógł nad nią panować. Myślisz o ukochanej książce przez dwie minuty, a zapominasz o niej na trzy godziny. Ale z wolna przyzwyczajasz się do niej i stajesz się całkowicie zależny. Wtedy myślisz o niej trzy godziny, a zapominasz na dwie minuty. Gdy nie ma jej w pobliżu - czujesz to samo co narkomani, kiedy nie mogą zdobyć narkotyku. Oni kradną i poniżają się, by za wszelką cenę dostać to, czego tak bardzo im brak. A Ty jesteś gotów na wszystko, by zdobyć miłość." (Paulo Coelho)

Adam


Grzeczne dziewczynki nie siedzą w fotelu Prezesa. Jak zarządzać firmą kobiecą ręką?

Książka, która pomaga uwierzyć we własne siły. Książka, której pierwszym celem jest wyzwolenie w nas własnej wewnętrznej energii, pasji i chęci pójścia "naprzód".

Mój narzeczony podarował mi ją, gdy przechodziłam poważny kryzys osobowościowo-depresyjny. Twierdziłam wtedy, że nic mi się nigdy nie udaje, bo jestem kobietą. Ponieważ pracowałam w branży typowo męskiej, informatycznej, najczęściej mężczyźni dostawali awanse, dodatkowe wysokie premie za wyniki i wydawało mi się, że już tak zostanie. Za pomocą tej książki nastąpił przełom, odnalazłam siebie i swój sposób na życie. Odeszłam z tamtej firmy i rozpoczęłam pracę w firmie medialnej. Nie udało mi się założyć własnej firmy, o której piszą autorki książki, ale udało mi się zbudować własny charakter, dzięki czemu doceniłam swoje kwalifikacje, umiejętności. Zaraz po tym docenili mnie także moi szefowie.

Ta książka dała mi siłę do zmiany swojego nastawienia do życia oraz pracy i za to ją kocham. Kocham ją bo pokazała mi to, że bycie kobietą - szefem ma swoje ogromne plusy.

Kinga