ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Warren Buffett i inwestowanie w wartość. Ucz się od najlepszych

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Łukasz Tomys
Warren Buffett i inwestowanie w wartość. Ucz się od najlepszych Łukasz Tomys - okładka książki

Warren Buffett i inwestowanie w wartość. Ucz się od najlepszych Łukasz Tomys - okładka książki

Warren Buffett i inwestowanie w wartość. Ucz się od najlepszych Łukasz Tomys - okładka audiobooka MP3

Warren Buffett i inwestowanie w wartość. Ucz się od najlepszych Łukasz Tomys - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Łukasz Tomys
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Czas nagrania:
3 godz. 1 min.
Czyta:
Łukasz Tomys
Audiobook
Audiobook w mp3

Ten audiobook ma formę starannie przygotowanego wykładu, a nie typowego audiobooka czytanego przez zawodowego lektora. Sprawdź proszę, czy odpowiada Ci taka forma nagrania, zanim dokonasz zakupu. Możesz pobrać bezpłatną próbkę.

Poznaj metody Warrena Buffetta, najbardziej utalentowanego inwestora wszech czasów z majątkiem szacowanym na 60 mld dolarów i stopą zwrotu 20% rocznie przez dziesięciolecia. Czy amerykański inwestor kupiłby akcje PZU, CCC i LPP? Po wysłuchaniu tego nagrania będziesz wiedział, jakie są jego kryteria przy selekcji spółek giełdowych oraz czym jest inwestowanie w wartość. Dowiesz się także, czym są tzw. "Spółki Twierdze" i które firmy w Europie Zachodniej i Stanach Zjednoczonych spełniają wyśrubowane wymagania "Wyroczni z Omaha".

Wykład składa się z części teoretycznej, w której przestawiony został system Warrena Buffetta oraz z części praktycznej z analizą kilkunastu spółek z Europy Zachodniej, takich jak BMW, L'Oréal, Bayer, Volkswagen, Henkel i wiele innych.

Autor jest twórcą artykułów ekonomicznych dla Rzeczpospolitej Online, prowadzi serwis giełdowy Twoja Druga Pensja i posiada bogate doświadczenie w przekazywaniu wiedzy w ciekawej i łatwej formie.

Wybrane bestsellery

Łukasz Tomys

Zamknij

Wybierz metodę płatności