ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Opinie czytelników - Nowa psychologia zarządzania. Jak błyskawicznie zmotywować tych, którym chce się najmniej (15)

6

2020-03-28
Ania
Z wielką przyjemnością przeczytałam książkę Tomasza Gordona. Nowa psychologia zarządzania przedstawia spójny model dzięki któremu dużo łatwiej przeprowadzać rozmowy coachingowe, tak aby tych zmotywowanych zmotywować jeszcze bardziej, a tych zniechęconych sprowadzić na bardziej pozytywną drogę. Polecam zarówno początkującym adeptom sztuki zarządzania jak i doświadczonym managerom. Tych, którzy po lekturze mają niedosyt zapraszam również na studia podyplomowe Akademia Managera.
2020-05-06
Sebastian
Z racji tego , że książka przyszła do mnie w towarzystwie innych wartościowych pozycji, pierwsze na co zwróciłem uwagę to rozmiar. Lecz po chwili wracając do roli Dorosłego szybko sam sobie odpowiedziałem: czy ktoś ocenia Espresso po filiżance ? Zdecedydowanie nie. BARDZO dobra , skondensowana pozycja. Esencja wartościowych technik które w ostatnim rozdziale zaczynają do siebie pasować jak Dar Pomorza do Skwerku Kościuszki. Polecam zdecydowanie.
2020-03-18
Sylwia
Świetna pozycja dla tych, którzy poszukują recepty na skuteczną motywację! Polecam zarówno lekturę jak i autorskie studia Tomasza Gordona, który jak nikt inny zaraża swoją pasją w dziedzinie skutecznego zarządzania już od pierwszych zajęć Akademii Menedżera!
2020-03-20
Dorota
Skończyłam właśnie czytać świetną książkę, która pozwala spojrzeć na coaching w inny, pozytywny, przyjazny sposób. Czytając ją można poczuć pasje i doświadczenie jakie autor przelał na jej strony. Lektura odpowiednia zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych menadżerów. Zdecydowanie polecam!
2020-05-18
Luna B.Mierzewicz, Kala Luna Temple
Są takie książki, które zaczynam czytać i po pierwszych zdaniach wiem, że to jest TO! To są książki, które wtedy całuję z wdzięcznością dla autora i tego, że trzymam je w dłoniach. Że mogę je czytać, mieć w domu i wejść w tą niezwykła podróż. I jedną z tych książek jest książka Tomka. NOWA PSYCHOLOGIA ZARZĄDZANIA sprawiła mi rozkosz. Rozkosz wiedzy, mądrości, merytoryczności i tego, jak bardzo głęboko jest ludzka. W Aktach, które nadały jej formę sztuki, znalazłam człowieczeństwo w całej swojej potrzebie wysłuchania, przyjęcia i zrozumienia. To absolutnie obowiązkowa książka dla ludzi, którzy chcą objąć swoją dorosłość, unieść swoją dojrzałość i wejść w moc samostanowienia i samostworzenia. To książka dla wszystkich, którzy pragną bardziej rozumieć innych we wszystkich międzyludzkich układach i relacjach. Dla rodziców, by wreszcie, na poważnie posłuchali swoich dzieci. Dla terapeutów, by nauczyli się słuchać głębiej, bez strachu o przekraczanie granic. Dla ludzi biznesu, by zobaczyli w sobie prywatnych, żywych ludzi. Dla kochanków, by pomogli sobie nie stracić miłości i zaufania. I dla wszystkich, którzy mają dość odwagi, by w sobie i w innych dostrzec dojrzałych partnerów i realnych, życiowych sprzymierzeńców. Tomka miałam okazję poznać na żywo i dlatego wiem, że dobra książkę napisał dobry i mądry człowiek. Tomku, dziękuję!
2020-05-06
Agnieszka
Rewelacyjna książka, nie sprowadzająca zarządzania wyłącznie do kwestii technik ale sięgająca zdecydowanie głębiej. Ogromna dawka praktycznej wiedzy, jednocześnie autor pozostawia duży obszar do własnych refleksji i przemyśleń w obszarze budowania relacji, nie tylko w biznesie. Z ogromnym entuzjazmem wracam do jej fragmentów i czekam na kolejne pozycje;)
2020-04-02
Adam
Po książkę Tomasza sięgnąłem z pewnym dystansem, bo przecież "kołczing" zalewa nas ze wszystkich stron (potwierdza to sam autor). Nie żałuję. To z pewnością topowa pozycja w tym temacie. Książka, z której czytaniem nie poszło mi tak szybko, dlatego że z każdą stroną, każdym akapitem zmuszała mnie do refleksji i przemyślenia omówionych przez autora tematu. To książka, która z każdą przeczytana stroną, z każdym rozdziałem, sięga głębiej do naszego umysłu i wyjaśnia przyczyny i skutki naszego działania. Przytoczone przykłady bardzo ubogacają treść i sprawiają, że treść książki jest "żywa". "Nowa psychologia zarządzania" to książka, która podczas czytania często wywoływała u mnie uczucie "to przecież o mnie...". Dziękuję Tomku, wspaniała pozycja.
2020-04-11
bez podpisu
Polecam Serdecznie. Inspiracja do zmiany dla każdego kto boi się relacji Dorosły - Dorosły.
2020-04-13
bez podpisu
NOWA PSYCHOLOGIA ZARZĄDZANIA to jedna z tych książek, do której będzie się powracać. Jest to "podręcznik", z którego menedżer powinien korzystać na co dzień, aby wzrastać i stawać się coraz lepszym.
2020-04-01
Sebastian
Merytoryczna, rzeczowa i konkretna. Polecam
2020-05-23
Magda
Książka jest świetnym studium, skierowana do każdego kto: - przewodzi innymi i robi to świadomie -pogubił sie i potrzebuje ramy, aby wrócić na odpowiednie tory - dla tych co chcą poszerzyc warsztat Dla mnie jako osoby uczącej zarzadzać się najchętniej sobą przypomniała, że niektóre problemy należy traktować skupiając sie na całym ich kontekście. To co sprawiło mi największą przyjemność w jej czytaniu to empatia, a moż bardziej taka zwyczaja ludzka czułość do drugiego człowieka w relcjach. Czekam na kolejne pozycje.
2020-05-26
Izabela
k Książka warta uwagi. Podejście praktyka, trafione ćwiczenia, przykłady z życia, to wszystko razem jest idealnym podłożem do refleksji. Każdy Menadżer, niezależnie od stażu, powinien ją przeczytać lub posłuchać.
2020-04-07
Aleksandra
Jeśli wahasz się, czy ta książka jest czymś co powinieneś przeczytać, to się nie wahaj! Jest to pozycja obowiązkowa dla każdej osoby zarządzającej ludźmi. Autor, dzięki swojej pracy, doświadczeniu daje Ci na talerzu gotowy przepis na przeniesienie swojej pracy i relacji z ludźmi na wyższy poziom. Zwraca uwagę na fundamentalne przyczyny tego, dlaczego odpowiednie podejście do innych jest czynnikiem determinującym sukces lub porażkę w relacjach, zarządzaniu... w ogóle w życiu.
2020-04-06
Anna
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona książką - wiedza podana w przystępny sposób i dużo przykładów. Polecam młodym managerom, a także każdemu, kto chce popracować nad sobą.
2020-04-12
Ania
Jako absolwentka Akademii Menadżera przeczytałam książkę jednym tchem. Cudownie strukturyzuje, ugruntowuje oraz poszerza wiedzę zdobytą na studiach, a tym, którzy nie mieli tyle szczęścia, daje przedsmak tego, co na autorskich studiach Tomasza Gordona może się wydarzyć (m.in. praktyczne przerabianie ćwiczeń zawartych w książce połączone z feedbackiem od samego Autora). A skupiając się wyłącznie na książce, jestem przekonana, że będzie ona pomocna każdemu menadżerowi, zarówno do pracy nad sobą, jak i do pracy z grupą (świetne, wspomniane już ćwiczenia i dużo z życia wziętych przykładów). Proponowany coachingowy model zarządzania można z powodzeniem zastosować w każdej dziedzinie pracy z ludźmi (nie tylko w sprzedaży!). Jednym słowem, i studia, i książkę gorąco polecam - i to w dowolnej kolejności!