ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Jak się nie odchudzać. Przełomowa metoda zdrowej i trwałej utraty wagi

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Jak się nie odchudzać. Przełomowa metoda zdrowej i trwałej utraty wagi Michael Greger - okładka książki

Jak się nie odchudzać. Przełomowa metoda zdrowej i trwałej utraty wagi Michael Greger - okładka książki

Jak się nie odchudzać. Przełomowa metoda zdrowej i trwałej utraty wagi Michael Greger - okładka audiobooka MP3

Jak się nie odchudzać. Przełomowa metoda zdrowej i trwałej utraty wagi Michael Greger - okładka audiobooks CD

Ocena:
Stron:
872

Ebook

49,99 zł

Powiadom mnie, gdy książka będzie dostępna

Poleć tę książkę znajomemu Poleć tę książkę znajomemu!!

Przenieś na półkę

Prezent last minute w onepress.pl

Poznaj najnowsze osiągnięcia naukowe stojące za długoterminowym sukcesem w odchudzaniu, dzięki nowej książce autora światowego bestsellera Jak nie umrzeć przedwcześnie. Co jeść, aby dłużej cieszyć się zdrowiem.

Wydaje się, że każdy miesiąc przynosi modę na nową dietę, jednak wskaźniki otyłości wciąż niepokojąco rosną, a wraz z nimi liczba chorób i problemów zdrowotnych. Autor, światowej sławy ekspert w dziedzinie żywienia, skupia się na najnowszych badaniach dotyczących głównych przyczyn i sposobów leczenia otyłości. W rewolucyjnej publikacji prezentuje kluczowe elementy idealnej diety odchudzającej czynniki takie jak gęstość kalorii, indeks insulinowy i wpływ żywności na mikrobiom jelitowy pokazując, że odżywianie roślinne ma kluczowe znaczenie w odchudzaniu.

Doktor Greger stworzył od podstaw najlepszy przewodnik dotyczący odchudzania, stosując ponadczasowe, proaktywne podejście, które jest w stanie sprostać każdemu trendowi. Pełna praktycznych porad i przełomowych badań dietetycznych publikacja położy kres odchudzaniu i zastąpi ciągłe zmagania z utratą wagi prostym, zdrowym i zrównoważonym stylem życia.

Dr Michael Greger - amerykański lekarz i autor zajmujący się tematyką zdrowia publicznego, znany z propagowania zdrowego stylu życia i diety roślinnej. Ukończył Uniwersytet Cornella. Jeden z założycieli Amerykańskiego Uniwersytetu Medycyny Stylu Życia. Nagrał ponad 2000 filmów o zdrowiu, które są nieodpłatnie dostępne na jego stronie NutritionFacts.org

Wybrane bestsellery

Michael Greger

Wydawnictwo Czarna Owca - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności