Księgarnia Onepress - literatura biznesowa, książki klasy business

ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Jak odkupić swój czas. Odblokuj się, odzyskaj wolność i stwórz własne imperium

Autor:
Dan Martell
Jak odkupić swój czas. Odblokuj się, odzyskaj wolność i stwórz własne imperium Dan Martell - okladka książki

Jak odkupić swój czas. Odblokuj się, odzyskaj wolność i stwórz własne imperium Dan Martell - okladka książki

Wydawnictwo:
Onepress
Ocena:
Stron:
256
Druk:
oprawa miękka

Bestseller Wall Street Journal!

Prowadzenie firmy bywa przytłaczające: musisz odpowiedzieć na stertę e-maili, gasić kolejne pożary, a kilkunastu klientów i pracowników dorzuca zadań. Co więcej, często powrót do domu niczego nie zmienia: myśli o pracy nie opuszczają Cię ani na chwilę. Przez to zaczynasz czuć wyczerpanie. A przecież kochasz to, co robisz! Mieć własną firmę to od zawsze było Twoje marzenie i nie możesz po prostu tego rzucić. Coś jednak musi się zmienić, firma bowiem zabija Ciebie, Twoją rodzinę lub relacje z innymi, a zadania służbowe pochłaniają cały Twój czas i energię. Nie możesz tak dłużej żyć. Konieczna jest zmiana.

Dzięki tej książce:

  • dowiesz się, jak szybko skalować swój biznes, a przy tym uniknąć wypalenia zawodowego
  • przekonasz się, że wymiana pieniędzy na czas — czyli dosłownie odkupywanie wolnego miejsca w kalendarzu — umożliwia osiągnięcie nadzwyczajnego sukcesu finansowego

W efekcie podczas budowania swojego imperium będziesz mniej pracować i czerpać z tego większą przyjemność. Ten bestsellerowy poradnik jest pełen praktycznych rozwiązań, które pozwolą Ci natychmiast zacząć odzyskiwać swój czas, a jednocześnie wdrażać procedury operacyjne i praktyki zatrudniania zapewniające szybki i solidny wzrost. Nauczysz się także — w życiu prywatnym i zawodowym — mądrze inwestować odzyskany czas, aby budować świetnie prosperującą firmę i wieść możliwie najlepsze życie.

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić

Albert Einstein

Wybrane bestsellery

O autorze książki

Dan Martell - kanadyjski przedsiębiorca, inwestor, trener i autor bestsellerów. Twórca i CEO SaaS Academy, jednego z najważniejszych programów coachingowych dla założycieli firm SaaS na świecie. W 2012 roku został wyróżniony jako najlepszy anioł biznesu w Kanadzie. Jest aktywnym triatlonistą, filantropem, troskliwym mężem i ojcem.

Zamknij

Przenieś na półkę
Dodano produkt na półkę
Usunięto produkt z półki
Przeniesiono produkt do archiwum
Przeniesiono produkt do biblioteki

Zamknij

Wybierz metodę płatności