Księgarnia Onepress - literatura biznesowa, książki klasy business

ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Konkurs! Do wygrania 3 x "Getting Things Done"

TOP tytuł w super cenie » 50% taniejDrodzy!


Słowo się rzekło - mamy dla Was 3 egzemplarze książki Davide'a Allena z osobistą parafką i odręcznym życzeniem pomyślności. To książki z duszą, trochę już przeszły - w końcu podróżowały z nami aż do Gdańska, ale kto by się tym przejmował, skoro przeszły przez ręce mistrza ;) Oczywiście nie ma nic za darmo :) Jest:


KONKURS!


Jak wziąć w nim udział?

  • 1. Wejdź na fanpage Onepress.
  • 2. Pod postem konkursowym napisz krótko o jednej ze swoich ulubionych metod efektywności, które z sukcesem stosujesz na co dzień - w życiu lub w pracy.
  • 2. Wybierzemy 3 sposród Waszych wpisów, a do ich autorów pojedzie egzemplarz książki Davide'a Allena z autografem.
  • 3. Na odpowiedzi czekamy do 30.05.2016 do godz. 13:00!REGULAMIN PROMOCJI


1. W konkursie może wziąć udział każdy, kto w dniach 23 maja 2016 do 30 maja 2016, do g. 13:00 doda komentarz pod postem konkursowym na fanpage'u Onepress, w którym krótko opisze swoją ulubioną metodę na bycie efektywnym.

2. Zwycięzcy zostaną wybrani spośród uczestników Konkursu, którzy opublikowali komentarz pod postem konkursowym.

3. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej 31 maja 2016 - w formie komentarza pod postem konkursowym. Zostaną poproszeni o przesłanie w wiadomości prywatnej adresu do wysyłki nagrody.

4. Zwycięskie posty zostaną wybrane subiektywnie przez zespół GW Helion.

5. Zostanie wybranych trzech zwycięzców konkursu. Każdy z nich otrzyma paczkę z 1 egzemplarzem książki Davide'a Allena pt. "Getting Things Done" wyd. II. Nagroda zostanie wysłana Pocztą Polską do 7 czerwca 2016. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na adresy znajdujące się na terytorium Polski.

6. Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady konkursu.

7. Uczestnik zobowiązany jest do zapoznania się z niniejszym Regulaminem przed przystąpieniem do konkursu. Uczestnik ponosi wyłączną odpowiedzialność za niestosowanie się do postanowień niniejszego Regulaminu.

8. Pracownicy firmy Helion SA oraz ich rodziny nie mogą brać udziału w konkursie.

9. Uczestnik poprzez fakt przystąpienia do konkursu akceptuje postanowienia niniejszego Regulaminu.

10. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie od dnia 23.05.2016 r.

11. W przypadku braku akceptacji przez uczestnika konkursu stanowiska organizatorów, o którym mowa w niniejszym Regulaminie, uczestnik może dochodzić swych praw na zasadach ogólnych.