Księgarnia Onepress - literatura biznesowa, książki klasy business

ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »


Drodzy Czytelnicy!

Zapraszamy do konkursu!

Zapraszamy do konkursu, który zorganizowaliśmy wspólnie z firmą Seminars4Success!


Odpowiedz na pytanie: jakich trzech (poza Bobem Proctorem) światowej sławy autorów książek wydanych przez Onepress mieliśmy okazję gościć w Polsce?Do wygrania są:

Łączna wartość nagród to ponad 2600 zł brutto!


Odpowiedzi przesyłajcie na maila: konkurs@onepress.pl.

Na odpowiedzi czekamy do 07.03. do godziny 12:00.

Wyniki konkursu podamy 11.03. do godziny 17:00.

Zwycięzcy zostaną wybrani subiektywnie i powiadomieni o wygranej mailowo.


Pamiętaj o pozostawieniu e-maila kontaktowego!

REGULAMIN KONKURSU


1. W konkursie może wziąć udział każdy, kto w dniach 4 do 7 marca, do godz. 12:00 wyśle maila z odpowiedzią wraz ze swoim adresem e-mailowym na adres: konkurs@onepress.pl

2. Odpowiedzi można nadsyłać do 07.03.2014 do godziny 12:00. Każdy uczestnik może przesłać tylko jedną odpowiedź, pod uwagę będzie brany pierwszy wpis.

3. Zwycięzcy zostaną wybrani spośród uczestników Konkursu, którzy wysłali maila z odpowiedzią na adres konkurs@onepress.pl oraz podali adres e-mail na który zostanie wysłany mail z powiadomieniem o wygranej.

4. Opinia musi zawierać adres email, brak adresu powoduje wykluczenie z konkursu.

5. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej 11.03.2014 drogą emailową. Zwycięzca wygrywa jedną z następujących nagród: nagranie VOD z Seminarium Boba Proctora w Warszawie lub program szkoleniowy Boba Proctora w języku polskim "Goal Achiever".

6. Zwycięska odpowiedź zostanie wybrana subiektywnie przez zespół GW Helion.

7. Uczestnik Konkursu wysyłając odpowiedź wyraża zgodę na opublikowanie jego odpowiedzi przez GW Helion.

8. Zwycięzcy, którzy wygrają VOD z Seminarium, aby otrzymać do niego dostęp muszą przesłać imię, nazwisko i adres mailowy do fundatora nagród, Pana Mateusza Włodarczyka: m.wlodarczyk@bobproctor.pl. Po rejestracji na platformie online S4S Zwycięzca otrzyma dostęp do Seminarium z Bobem Proctorem.

9. Zwycięzcy, którzy wygrają program "Goal Achiever" przesyłają organizatorowi drogą mailową dane do wysyłki nagrody. Dane należy przesłać na adres mailowy: m.wlodarczyk@bobproctor.pl