Księgarnia Onepress - literatura biznesowa, książki klasy business

ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Rozwój miękkich kompetencji to nie propozycja dla mięczaków!

Asertywność. Kreatywność. Naturalne przywództwo. Komunikatywność. Umiejętność wywoływania pozytywnych emocji. Wzbudzanie zaufania.

To cechy, które posiadasz. Które pozwolą Ci zdobyć osobistą przewagę nad innymi i zająć pozycje lidera. W dodatku w sposób gładki, bez wyścigu szczurów i wojny podjazdowej, za to pozostając w dobrych relacjach z resztą zespołu.

Daj szansę otoczeniu cieszyć się Twoją magnetyczną osobowością.

GENERUJ OSOBISTĄ CHARYZMĘ

Praca nad autoprezentacją, kreowaniem własnej marki i osobistym PRem wymaga najlepszego ze specjalistów. Bo czy powierzyłbyś swoja firmę komuś, komu nie ufasz?

Poznaj więc Pawła Smółkę, to on będzie Twoim trenerem, opiekunem, wsparciem, motywatorem i przyjacielem.

Kilka informacji na temat Twojego nowego nauczyciela:

Paweł Smółka


Trener, konsultant, wykładowca akademicki, specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi oraz zarządzania innowacjami. Domeną jego zainteresowań jest metodologia pomiaru i doskonalenia kompetencji zawodowych, w szczególności kompetencji społecznych. Propagator coachingu opartego na dowodach (evidence based coaching), w tym coachingu umiejętności interpersonalnych oraz coachingu innowacyjności. Twórca programów szkoleniowych, w tym certyfikacyjnych, oraz dydaktycznych, w tym realizowanych on-line (e-learning). Prelegent konferencji naukowych i branżowych. Autor licznych publikacji naukowych i popularnonaukowych (instruktażowych).
"Generator charyzmy. Kreowanie osobowości menedżera" - Paweł Smółka

-- Uruchom wewnętrzny magnes
Odkryj nieznaną siłę miękkich kompetencji