ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Przewodnik po eBookach - Bezpieczeństwo

TOP tytuł w super cenie » 50% taniej

  1. Informacje podstawowe
  2. Bezpieczeństwo
  3. Zakupy
  4. Korzystanie z eBooków
  5. Pomoc

Jak są zabezpieczone eBooki?

Wydawnictwo Helion do zabezpieczania swoich eBooków nie używa systemów DRM. Natomiast wszystkie eBooki w formatach PDF, ePUB oraz mobi oferowane w naszej księgarni są zabezpieczone za pomocą znaku wodnego. Rozwiązanie to ma na celu ochronę praw autorskich, a jednocześnie nie utrudnia Czytelnikowi korzystania z eBooka.

Do otwarcia książek zabezpieczonych za pomocą znaku wodnego wystarczy dowolny czytnik obsługujący dany format książki.

Jak są zabezpieczone audiobooki?

Księgarnia eBookpoint.pl do zabezpieczania audiobooków nie używa systemów DRM. Wszystkie oferowane przez nas audiobooki chronione są natomiast za pomocą znaku wodnego. Rozwiązanie to ma na celu ochronę praw autorskich, a jednocześnie nie utrudnia Czytelnikowi korzystania z audiobooka.

Do otwarcia książek zabezpieczonych za pomocą znaku wodnego wystarczy dowolny odtwarzacz wspierający format mp3.

Czym jest znak wodny?

Wszystkie książki dostępne w naszej ofercie (zarówno audiobooki, jak i eBooki) zostały zabezpieczone przy wykorzystaniu technologii znaku wodnego. Rozwiązanie to polega na dopisaniu w chwili zakupu do treści książki informacji o osobie, która nabyła daną publikację. Znak wodny stosowany przez wydawnictwo Helion jest autorskim rozwiązaniem opracowanym przez nas.

Znak wodny jest zabezpieczeniem, które nie wiąże książki z konkretnym urządzeniem, co w praktyce oznacza, że bez problemu możesz z niej korzystać na dowolnym czytniku wspierającym dany format eBooka lub audiobooka. Innymi słowy, książkę ze znakiem wodnym otwierasz tak samo jak plik bez tego elementu.