Księgarnia Onepress - literatura biznesowa, książki klasy business

ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Niech Ci się dobrze układa!

TOP tytuł w super cenie » 50% taniej

To logiczne, że jeśli wybierasz nasze książki, to masz otwarty umysł i chcesz samodzielnie budować swoją przyszłość. A skoro tak, to na pewno lubisz mieć do wyboru różne możliwości -- dlatego Ty decydujesz -- Ty wybierasz!


A my po prostu prezentujemy Ci kolekcję gadżetów, którą możesz uskładać tylko w księgarni Onepress.


Dodając kawałek po kawałku słowa-klucze, dopasuj je do siebie jak elementy układanki i rozwiąż zagadkę -- jakie prezenty ma dla Ciebie księgarnia Onepress?Do wyboru masz następujące zestawy puzzli:


Piramida -- przestrzenną drewnianą piramidę ułożysz z sześciu elementów (4 walce po trzy kule i dwa walce po cztery kule).


Magiczny sześcian -- jak wiele czasu potrzebujesz by zbudować sześcian z siedmiu drewnianych klocków?


Tangram -- tę układankę wymyślili (oczywiście) starożytni Chińczycy. Złożona jest z siedmiu klocków tworzących razem kwadrat. Kto jest autorem tangramu -- nie wiadomo. Może był to jakiś chiński mnich, któremu pomysł wpadł do głowy podczas długich godzin samotnej medytacji w klasztorze?

Istnieje nieskończenie wiele wzorów, które możesz stworzyć posługując się siedmioma klockami tangramu. Ogranicza Cię jedynie własna wyobraźnia. Na dobry początek polecamy skorzystać z podpowiedzi, jakie znajdziesz wewnątrz opakowania układanki.


Co trzeba zrobić, by otrzymać prezent?

To proste. Wystarczy, że złożysz zamówienie poprzez system zamówień księgarni Onepress.pl na kwotę co najmniej 50zł, potem spośród promocji wybierzesz "Drewniane puzzle" i interesujący Cię zestaw puzzli. Gadżet przyjdzie wraz z zamówionymi książkami.


Uwaga!

Puzzle nie są odpowiednie dla dzieci poniżej trzeciego roku życia. Małe części mogłyby zostać wchłonięte przez dziecko.Regulamin promocji