Księgarnia Onepress - literatura biznesowa, książki klasy business

ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Sztuka uskrzydlania podwładnych

TOP tytuł w super cenie » 50% taniej

Stare porzekadło mówi, że przychodzi się do pracy a odchodzi od szefa... Mawia się również, że firma to ludzie i bez dobrych i oddanych pracowników nie da się prowadzić biznesu...


Niby wszyscy się z tym zgadzają, ale czy stosują?


Jesteś szefem i marzysz o tym, by Twoi ludzie bardziej się angażowali w swoją pracę? By nie przewracali oczami, gdy dokładasz im obowiązków? Żeby nie oczekiwali ciągle podwyżek, bonusów i premii? To jest realne, pod warunkiem, że dokonasz właściwego wyboru. Odpowiedz na pytanie:


Jakim jesteś liderem?


Lider dodający skrzydeł

Gdy tylko wchodzi do pokoju, pomysły spontanicznie rodzą się w głowach i unoszą w powietrzu, a problemy znajdują rozwiązanie. To lider, który inspiruje współpracowników do wykorzystania swoich możliwości w celu dostarczenia rezultatów wykraczających poza oczekiwania.
Lider podcinający skrzydła

Ma wypracowane sposoby na drenowanie inteligencji i mordowanie potencjału w ludziach dokoła siebie. Zawsze musi być najmądrzejszy na sali. Jest zabójcą pomysłów i wysysaczem energii, który trwale wpływa na zmniejszenie talentu oraz zaangażowania innych.


Do której grupy należysz? Albo do której chcesz należeć? Jeśli chcesz być liderem dodającym skrzydeł, mamy dla Ciebie propozycję:


Dodaj im skrzydeł! Jak najlepsi liderzy wyzwalają potencjał swoich współpracowników


"Dodaj im skrzydeł! Jak najlepsi liderzy wyzwalają potencjał swoich współpracowników" to książka mądra, oparta na wiedzy pozyskanej od najskuteczniejszych menedżerów świata. Ten poradnik dostarczy Ci praktycznych odpowiedzi na pytanie "Jak poprawić wyniki?". Zrobisz to skutecznie - nie w skutek zamiany swoich pracowników w siłę roboczą, ale dzięki efektywnym, twórczym i perswazyjnym rozwiązaniom. Jak prawdziwy lider. Dodając im skrzydeł!