Księgarnia Onepress - literatura biznesowa, książki klasy business

ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Mateusz Grzesiak zaprasza:

TOP tytuł w super cenie » 50% taniej

Trzy dni zaawansowanych strategii modelowania z Charlesem Faulknerem!


Naucz się odkrywać najskuteczniejsze strategie działania od każdego, kogo zechcesz...


Wyobraź sobie, że ktoś w Twoim najbliższym otoczeniu potrafi coś, na czym Ci zależy. Może jest zawsze odprężony i Ty też byś tak chciał niczym się nie przejmować, a może zarabia dużo pieniędzy i to też Ci się przyda.

Począwszy od fajnego sposobu chodzenia, poprzez uczenie się języków obcych, aż po naprawdę mądre i efektywne robienie biznesu – każdy coś potrafi. Tych potencjalnych nauczycieli, specjalistów w swoich dziedzinach, jest dookoła Ciebie bez liku.


Szkoda, że odchodzą bez zostawienia po sobie namacalnego śladu swojego mistrzostwa.


Gdybyś tylko wiedział, jak tę wiedzę od nich zdobyć, to stałbyś się najlepszym nauczycielem dla samego siebie: niezależnym, samodzielnym naukowcem, który wie, co zrobić, powiedzieć, wywołać, by ekspert w danej dziedzinie zaczął Cię uczyć.


Może być nawet bez jego wiedzy i za darmo… Na tym właśnie polega MODELOWANIE.


I jeśli wiesz jak patrzeć i słuchać i jak umiejętnie zadawać właściwe pytania - jest ono takie proste!


Tak jak to, że w Warszawie, w dniach 4-6 grudnia, będzie uczył Cię tego wszystkiego jeden z najlepszych trenerów NLP na świecie – Charles Faulkner. Charles Faulkner znany jest Czytelnikom księgarni Onepress.pl dzięki książce NLP. Nowa technika osiągania sukcesów, której jest redaktorem. (przyp. redakcji newslettera Onepress.pl)


Poprzez bestsellerowe książki, pracę z gigantami z Fortune 500 Companies, sukcesy terapeutyczne i finezyjną precyzję komunikacyjną od dekady zdobywa umysły uczniów, wypełniając je wiedzą i umiejętnościami.


Jest z absolutnie TOPOWEJ półki i polecam Ci go z całego serca i z całej głowy; widziałem ich wielu i on jest tym, o którego zaproszenie warto się było starać tak długo.


Mateusz Grzesiak, twórca NLP POLSKA, autor książki TyMyśl. Inaczej zrobią to za Ciebie...Jeśli chcesz:


• Nauczyć się jeszcze lepiej rozpoznawać i usuwać własne ograniczenia, które powstrzymują cię od życia w taki sposób, o którym marzysz

• Zbierać (nawet bez ich świadomej wiedzy) umiejętności od ekspertów w każdej dziedzinie wiedzy

• Podejmować lepsze decyzje, również w sytuacjach o wysokim stopniu ryzyka

• Zarabiać więcej pieniędzyZapraszam na stronę www, gdzie dowiesz się więcej