Księgarnia Onepress - literatura biznesowa, książki klasy business

ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Promocja na zakupy z BZ WBK

TOP tytuł w super cenie » 50% taniej


Zapraszamy do nowej promocji z BZ WBK!

Promocją są objęte 4 książki:

Książki te możesz wygrać także w konkursie! Więcej na ten temat na stronie: Banku Zachodniego WBK na facebooku


Jak otrzymać rabat?

  1. Po skompletowaniu koszyka przejdź na stronę z wyborem form płatności i kliknij "Płatność elektroniczna"
  2. Wypełnij formularz adresowy.
  3. Wyślij zamówienie a następnie z dostępnych form płatności wybierz logo BZ WBK, a następnie wybierz Przelew24 – dla przelewów online lub płatność kartą jeśli korzystasz z kart płatniczych BZ WBK.
  4. Zniżka zostanie automatycznie uwzględniona.


Regulamin promocji:

  • Promocja trwa od 14. lutego 2011r. do 07. marca 2011r.
  • Zniżka 10% służy jedynie uzyskaniu upustu na zakup wybranych 4 książek i obowiązuje w następujących księgarniach internetowych Wydawnictwa Helion: helion.pl, onepress.pl, sensus.pl i septem.pl.
  • Zniżka obowiązuje wyłącznie na zamówienia, w których do płatności wykorzystywane są płatności elektroniczne BZ WBK (Przelew24 lub karty płatnicze).
  • Zniżka odliczana jest automatycznie po złożeniu zamówienia i zrealizowaniu płatności elektronicznej BZ WBK.



Zobacz tytuły biorące udział w promocji:
Światło w fotografii. Warsztaty ze Scottem Kelbym

Cała fotografia — zarówno ta tradycyjna, jak i ta współczesna — opiera się na utrwalaniu światła. Można zrobić to wprost, ot tak, pstrykając kolejną fotkę. Jeżeli jednak masz choć trochę zacięcia fotograficznego, jeżeli interesuje Cię fotografia jako dziedzina sztuki, z pewnością wiesz, jak wiele piękna kryje w sobie światło. Cała trudność, cała sztuka i kunszt w fotografii polegają na jego wydobyciu.

SZTUKA PERSWAZJI, czyli język wpływu i manipulacji. Wydanie II

Zdajesz sobie sprawę z tego, że słowa mają dostęp do ludzkiej podświadomości? I że codziennie bywasz… hipnotyzowany? Właśnie tak — hipnotyzowany! Najskuteczniejsze techniki wpływania na Twój umysł ukryte są między z pozoru niewinnymi słowami.

Superskuteczne strategie opanowania języków obcych. Twój prywatny coach

Dzięki tej książce odkryjesz swoje silne strony, by móc podciągnąć słabsze! Zapoznasz się z najnowszymi teoriami dotyczącymi organizacji czasu i mistrzowskimi strategiami motywacyjnymi. Wydobędziesz z siebie cechy najbardziej sprzyjające uczeniu się i wykorzenisz szkodliwe nawyki. Tak, by szybko i łatwo opanować drugi, trzeci… i każdy kolejny język — raz na zawsze.

Lekarze, naukowcy, szarlatani. Od przerażonego pacjenta do świadomego konsumenta

Uwielbiamy medycynę. Z zapartym tchem oglądamy seriale o lekarzach, gładko połykamy dziesiątki reklam cudownych leków, pomagających na każdą dolegliwość — dostępnych oczywiście bez recepty. Nawet nie przychodzi nam do głowy, że rynek leków i udających je substancji to wielomiliardowy, międzynarodowy biznes. Leczenie ludzi to tylko jego skutek uboczny, celem podstawowym zaś jest drenowanie naszych kieszeni (okazjonalnie również mózgów).

Bank Zachodni WBK