Księgarnia Onepress - literatura biznesowa, książki klasy business

ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Brian Tracy w Polsce! Zapraszamy do konkursu

TOP tytuł w super cenie » 50% taniej

Drodzy Czytelnicy!


Już niebawem, bo 7 października tego roku Polskę odwiedzi Brian Tracy - człowiek, który zmienił życie finansowe i spojrzenie na sprzedaż wielu top menedżerów. Teraz również Ty stoisz przed jedyną i niepowtarzalną okazją, aby zmienić swoje podejście do sprzedaży i osiągania celów na takie, które przyniesie Ci większy zysk i zaoszczędzi Twój czas!


7 PAŹDZIERNIKA ZAPRASZAMY DO WARSZAWY NA KONFERENCJĘ BRIANA TRACY'EGO


Dowiedz się, jak mówić o tym co chce klient a nie o tym co sprzedajesz. Uwolnij się od myślenia i postaw, które obniżają Twoją sprzedaż. Naucz się tworzyć z Klientami więzi sprzedające za Ciebie. Sprzedawaj poprzez wizualizację zaspokojonych potrzeb Klienta. SPRAWDŹ ».

Zapraszamy do konkursu!

Zapraszamy do konkursu, który zorganizowaliśmy wspólnie z firmą Brian Tracy International! Konkurs polega na udzieleniu prawidłowej odpowiedzi na jedno z pytań:


1. Czy samodyscyplina jest czymś naturalnym? Odpowiedzi należy szukać w filmie, który jest dostępny tutaj ».

2. Ile procent naszego szczęścia wynika z naszych relacji z innymi? Odpowiedzi należy szukać w filmie, który jest dostępny tutaj ».


Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”.Do wygrania są 4 WEJŚCIÓWKI NA PIERWSZY DZIEŃ KONFERENCJI BRIANA TRACY'EGO!

Łączna wartość nagród to ponad 4800 zł!


Odpowiedzi przesyłajcie na maila: konkurs@onepress.pl.

Na odpowiedzi czekamy do 03.10. do godz. 12:00

Wyniki konkursu podamy 03.10. do godziny 16:00.

Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej mailowo.


Pamiętaj o pozostawieniu e-maila kontaktowego wraz z imieniem i nazwiskiem!
REGULAMIN KONKURSU


1. W konkursie może wziąć udział każdy, kto w dniach 2 do 3 października, do godz. 12:00 wyśle maila z odpowiedzią wraz ze swoim adresem e-mailowym na adres: konkurs@onepress.pl

2. Odpowiedzi można nadsyłać do 03.10.2014 do godziny 12:00. Każdy uczestnik może przesłać tylko jedną odpowiedź, pod uwagę będzie brany pierwszy wpis.

3. Zwycięzcy zostaną wybrani spośród uczestników Konkursu, którzy wysłali maila z odpowiedzią na adres konkurs@onepress.pl oraz podali adres e-mail na który zostanie wysłany mail z powiadomieniem o wygranej.

4. Opinia musi zawierać adres email, imię oraz nazwisko uczestnika. Brak tych danych powoduje wykluczenie z konkursu.

5. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej 3.10.2014 drogą emailową, do godz. 13:00. Zwycięzca wygrywa jedną z czterech wejściówek na konferencję, która odbędzie się 7.10.2014 w Warszawie.

6. Zwycięska odpowiedź zostanie wybrana subiektywnie przez zespół GW Helion.

7. Uczestnik Konkursu wysyłając odpowiedź wyraża zgodę na opublikowanie jego odpowiedzi przez GW Helion.

8. Zwycięzcy, którzy wygrają wejściówkę, aby otrzymać jej potwierdzenie, muszą przesłać imię, nazwisko i adres mailowy, które zostaną przesłane Organizatorowi konferencji. Po otrzymaniu wiadomości, Organizator potwierdzi rejestrację uczestnika na konferencję.

9. Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady konkursu.

10. Uczestnik zobowiązany jest do zapoznania się z niniejszym Regulaminem przed przystąpieniem do konkursu. Uczestnik ponosi wyłączną odpowiedzialność za niestosowanie się do postanowień niniejszego Regulaminu.

11. Pracownicy firmy Helion SA oraz ich rodziny nie mogą brać udziału w konkursie.

12. Uczestnik poprzez fakt przystąpienia do konkursu akceptuje postanowienia niniejszego Regulaminu.

13. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie od dnia 02.10.2014 r.

15. W przypadku braku akceptacji przez uczestnika konkursu stanowiska organizatorów, o którym mowa w niniejszym Regulaminie, uczestnik może dochodzić swych praw na zasadach ogólnych.