Przed nami kolejne ważne wydarzenie literackie w roku - Wrocławskie Targi Dobrych Książek. Odbędą się one już w dniach 30 listopada - 2 grudnia. Ostatnie Targi Książek w tym roku zbliżają się wielkimi krokami, oferując miłośnikom literatury, solidną porcję wrażeń. Nie zabraknie również spotkań z autorami, co jest szczególnie ekscytujące dla fanów literatury. Nasze Wydawnictwo Onepress również będzie obecne, prezentując szeroki wybór książek, w tym najnowsze wydania oraz bestsellery.

 

 

Gdzie odbywają się Targi?

Targi odbywają się w Hali Stulecia przy ul. Wystawowej 1 we Wrocławiu.

 

Spotkanie autorskie

Już 2 grudnia zapraszamy na Stoisko Grupy Wydawniczej Helion nr 56, na którym będzie można spotkać  Weronikę Modzelewską - autorkę książki "Internet możliwości. O tym, jak wypromować firmę i zarabiać więcej, pracując mniej".  Spotkanie autorskie odbędzie się w godzinach 15:30 - 16:30. 

 

Okładka Internet możliwości. O tym, jak wypromować firmę i zarabiać więcej, pracując mniej

(druk)

29,40 zł 49,00 zł(-40%)

(31.85 zł najniższa cena z 30 dni)

 

 

Poznaj książkę "Internet możliwości. O tym, jak wypromować firmę i zarabiać więcej, pracując mniej"

Książka swoją premierę miała 30 maja i pokazuje, jak wypromować swój nowy e-sklep, gdzie szukać klientów oraz jak budować swoją markę w internecie. Autorka zwraca również uwagę na błędy, często popełniane na swoich kanałach w social mediach, a także daje wskazówki do tego, jak tworzyć atrakcyjne treści. 

 

To lektura, która z pewnością spodoba się każdemu, kto chce skutecznie działać w internecie - tworzyć interesujące newslettery czy rozwijać swoje profile na Instagramie, Facebooku, TikToku czy Pitereście. Weronika Modzelewska zwraca również uwagę na płatne reklamy, a także na to, jak przeprowadzić klienta od zdobycia uwagi po zakup.

Zainteresowany? Nie może Cię zabraknąć we Wrocławiu! 

 

Internet możliwości. O tym, jak wypromować firmę i zarabiać więcej, pracując mniej Autor: Weronika Modzelewska

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, gdzie znajdziecie szeroką gamę książek i będziecie mogli wziąć udział w inspirujących rozmowach. Czy jesteście gotowi na literacką przygodę? Do zobaczenia na Targach Dobrych Książek we Wrocławiu!