W najbliższy weekend (3-5 listopada 2023) widzimy się na Targach Książki w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. To niesamowite wydarzenie przyciąga wielu miłośników książek, którzy nie tylko przybywają na spotkania z autorami, ale również chętnie dzielą się wrażeniami z lektur i wymieniają czytelniczymi rekomendacjami. Udział w targach to także doskonała okazja, by odwiedzieć ulubione wydawnictwo czy poznać nowości ze świata książki. Dlatego nie może Cię zabraknąć w Katowicach!

 

W tym roku zapraszamy na Stoisko Grupy Wydawniczej Helion nr 49.

Już w piątek, 3 listopada o godz. 16:00 swoją książkę "Narcyz. Jak nie dać się skrzywdzić i jak nie krzywdzić innych", będzie podpisywał Jarosław Gibas

 

Książka swoją premierę miała 6 września 2023 r. i od tamtej pory nie znika z listy bestsellerów Onepress. To doskonały poradnik, zwracający uwagę na problem narcyzmu, który w dzisiejszym świecie dotyka nas niemal z każdej strony. Spotykamy go nie tylko w telewizji czy w mediach społecznościowych, ale także w pracy, w szkole czy nawet w związku. W książce autor pokazuje, jak poradzić sobie z osobami narcystycznymi, aby nie wyssały z nas energii, a także jak przekonać się, czy sami przypadkiem nie przejawiamy narcystycznych zachowań.

 

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z autorem już w najbliższy piątek!