Księgarnia Onepress - literatura biznesowa, książki klasy business

ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Susan Snedaker - książki

Lista Kafelki

Data wydania

Susan Snedaker posiada tytuły Bachelor of Arts i Master of Business Administration, jest certyfikowanym inżynierem systemów Microsoft (MCSE), certyfikowanym trenerem Microsoft (MCT) i wykładowcą matematyki (College Preparatory Mathematics (CPM)).

Jest założycielką i głównym konsultantem w firmie VirtualTeam Consulting, LLC -- specjalizującej się w doradztwie biznesowym i technologicznym. VirtualTeam doradza w przygotowywaniu i wdrażaniu planów strategicznych, ulepszeń operacyjnych i platform technologicznych w celu zwiększenia zyskowności przedsiębiorstw.

Przed założeniem VirtualTeam w 2000 roku Susan sprawowała wiele kierowniczych funkcji w firmach takich jak Microsoft, Honeywell, Keane i Apta Software. Jako dyrektor d/s obsługi serwisowej w firmie Keane zarządzała zespołem ponad 1200 osób zapewniających telefoniczny i emailowy serwis różnych produktów Microsoft, między innymi systemu operacyjnego Windows Server.

Jest autorką kilku książek, współautorem i konsultantem wielu innych pozycji na temat Microsoft Windows i technologii zabezpieczeń wydanych przez Syngress. Jej zainteresowania obejmują również dziedziny związane z komunikacją i internetem -- od protokołów TCP/IP po Wi-Fi -- oraz zarządzaniem stronami internetowymi i projektami IT.

więcej »

Tytuły autora: Susan Snedaker dostępne w księgarni Onepress