Księgarnia Onepress - literatura biznesowa, książki klasy business

ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Na skypie z Alexem Osterwalderem - konkurs

TOP tytuł w super cenie » 50% taniej

Drogi Czytelniku,


Jeśli jesteś fanem książki Alexa Osterwaldera, autora naszego bestselleru “Tworzenie modeli biznesowych”, to ten konkurs jest dla Ciebie!


Zbieramy historie udanej transformacji modelu biznesowego polskich firm. Zapraszamy do krótkiego opisu firmy i zmiany modelu, jakiej dokonała.


Swoje odpowiedzi możecie publikować pod postem konkursowym na fanpage'u Onepress, albo wysyłać je na maila konkurs@onepress.pl.Autor najciekawszego wpisu otrzyma 1 bezpłatne zaproszenie na konferencję Strategy Summit, podczas której Alex Osterwalder opowie o swojej najnowszej książce „Value Proposition Design”.Odpowiedzi przesyłajcie na maila: konkurs@onepress.pl.

Na odpowiedzi czekamy do 17.10. do godz. 12:00

Wyniki konkursu podamy 17.10. do godziny 13:00.

Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej mailowo.


Pamiętaj o pozostawieniu e-maila kontaktowego wraz z imieniem i nazwiskiem!
REGULAMIN KONKURSU


1. W konkursie może wziąć udział każdy, kto w dniach 15 do 17 października, do godz. 12:00 wyśle maila z odpowiedzią wraz ze swoim adresem e-mailowym na adres: konkurs@onepress.pl lub wpisze odpowiedź pod postem konkursowycm na fanpage'u Onepress

2. Odpowiedzi można nadsyłać do 17.10.2014 do godziny 12:00. Każdy uczestnik może przesłać tylko jedną odpowiedź, pod uwagę będzie brany pierwszy wpis.

3. Zwycięzcy zostaną wybrani spośród uczestników Konkursu, którzy wysłali maila z odpowiedzią na adres konkurs@onepress.pl oraz podali adres e-mail na który zostanie wysłany mail z powiadomieniem o wygranej.

4. Opinia musi zawierać adres email, imię oraz nazwisko uczestnika. Brak tych danych powoduje wykluczenie z konkursu.

5. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej 17.10.2014 drogą emailową, do godz. 13:00. Zwycięzca wygrywa jedną z czterech wejściówek na konferencję, która odbędzie się 21.10.2014 w Warszawie.

6. Zwycięska odpowiedź zostanie wybrana subiektywnie przez zespół GW Helion.

7. Uczestnik Konkursu wysyłając odpowiedź wyraża zgodę na opublikowanie jego odpowiedzi przez GW Helion.

8. Zwycięzcy, którzy wygrają wejściówkę, aby otrzymać jej potwierdzenie, muszą przesłać imię, nazwisko i adres mailowy, które zostaną przesłane Organizatorowi konferencji. Po otrzymaniu wiadomości, Organizator potwierdzi rejestrację uczestnika na konferencję.

9. Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady konkursu.

10. Uczestnik zobowiązany jest do zapoznania się z niniejszym Regulaminem przed przystąpieniem do konkursu. Uczestnik ponosi wyłączną odpowiedzialność za niestosowanie się do postanowień niniejszego Regulaminu.

11. Pracownicy firmy Helion SA oraz ich rodziny nie mogą brać udziału w konkursie.

12. Uczestnik poprzez fakt przystąpienia do konkursu akceptuje postanowienia niniejszego Regulaminu.

13. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie od dnia 15.10.2014 r.

15. W przypadku braku akceptacji przez uczestnika konkursu stanowiska organizatorów, o którym mowa w niniejszym Regulaminie, uczestnik może dochodzić swych praw na zasadach ogólnych.