Księgarnia Onepress - literatura biznesowa, książki klasy business

ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Wydaj z nami książkę

TOP tytuł w super cenie » 50% taniej


Dobra książka – Twoja książka!!

 • Jesteś ekspertem w swojej dziedzinie?
 • Chcesz odnieść sukces, przekazując innym cenną wiedzę?
 • Chcesz umocnić swój autorytet?
 • Potrzebujesz promocji swojego wizerunku profesjonalisty?
 • Chcesz stać się rozpoznawalnym autorem?
 • Masz coś ciekawego do powiedzenia?

Jeśli tak, proponujemy Ci współpracę w gronie najlepszych autorów książek specjalistycznych!

Działamy już 18 lat, jesteśmy jednym z największych wydawnictw w Polsce. Cztery razy z rzędu "Puls Biznesu" przyznał naszemu wydawnictwu tytuł Gazeli Biznesu. Dzięki konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju, rocznie do rąk czytelników oddajemy blisko 500, wydanych na najwyższym poziomie nowości z dziedziny informatyki, biznesu, miękkiej psychologii i innych dziedzin. Z każdym rokiem liczba ta sukcesywnie rośnie, podobnie jak pozycja wydawnictwa na rynku.

Teraz Ty napisz z nami swoją własną książkę. Pomożemy Ci ją zredagować, udoskonalić merytorycznie, wybrać tytuł, dopracować graficznie, a ponadto dobrze wypromować i co najważniejsze – dobrze sprzedać!

Od Ciebie oczekujemy tylko przekazania swojej wiedzy.. To wszystko! My zajmujemy się całą resztą:
 • Twoją książkę wydamy na własny koszt.
 • Nad tym, żeby książka miała jak najlepszą jakość, czuwać będzie profesjonalny redaktor, który odpowie na każde Twoje pytanie, zawsze poradzi, podpowie i wyjaśni.
 • Książka zostanie opatrzona szatą graficzną opracowaną według najlepszych, profesjonalnych, zgodnych ze współczesnymi trendami graficznymi, wzorców.
 • Tuż po wydaniu książka trafi do najlepszych księgarń, a jeśli jej profil będzie odpowiednio szeroki, książka będzie posiadać możliwie najszerszą dystrybucję, sięgającą 1000 punktów sprzedaży. Znaczną część nakładu, dostarczymy klientom naszych księgarń internetowych, które należą do największych polskich sklepów online.
 • O Twojej książce Czytelnicy dowiedzą się z dzienników, tygodników, magazynów, popularnych wortali oraz portali internetowych, elektronicznych mailingów, czy promocyjnych materiałów w punktach sprzedaży.
 • Jeśli trafisz w potrzeby i gust naszych czytelników, możesz nieźle na swojej książce zarobić oraz otrzymać kolejne ciekawe propozycje.


Jeśli masz pytania dotyczące współpracy- po prostu do nas napisz: polskie@helion.pl

A może już masz napisaną książkę i jesteś zdecydowany aby wydać ją właśnie z nami?Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą!

Załączniki:


Spis treści
Przykładowy rozdział
Krótki biogram


Wypełniając formularze rejestracyjne, adresowe i fakturowe wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Helion SA z siedzibą w Gliwicach, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-a, i podanie moich danych osobowych ma charakter dobrowolny oraz, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, jak również możliwość ich poprawiania.