Księgarnia Onepress - literatura biznesowa, książki klasy business

ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Osobowość Od-Nowa

W świecie ciągłych zmian kulturowo-obyczajowych, w szaleńczym życiowym biegu, w pogmatwanych relacjach damsko-męskich i niełatwych układach w pracy, każdy z nas marzy o chwili wytchnienia. Tak, jak nasze ciało potrzebuje odpoczynku, relaksu, odrobiny luksusu, tak samo psychika wymaga szczególnie troskliwej uwagi.

Odetchnij głęboko. Przymknij oczy i uspokój skołatane nerwy. Poczuj się jak w SPA.

SPA Twojej duszy.

Zapraszamy Cię do odwiedzin przyjaznej strony Internetu -- sensus.pl. Pozwól specjalistom -- lekarzom, psychologom, terapeutom -- pomóc Ci rozwiązać problemy, rozwiać pojawiające się wątpliwości, wyjaśnić niezrozumiałe zagadnienia, a nawet rozerwać i rozbawić. Nie zapominamy także o swoich zawodowych kompetencjach. Światowe autorytety służą wsparciem przy rozwijaniu Twoich "miękkich kompetencji", pracy nad asertywnością, zdolnościami przywódczymi, inteligencją emocjonalną.

Sięgnij po wnętrze w okładkach. Książki marki Sensus sięgają po tematy najbliższe Twojemu sercu. To swoiste przewodniki po świecie pragnień, relacji międzyludzkich, uczuć i związanych z nimi dylematów. Poruszają kwestie sfery emocjonalnej, umysłu i jego potęgi, myślenia optymalnego, różnych rodzajów inteligencji, seksualności, twórczego rozwiązywania problemów oraz wiele innych. Zarówno fachowe opracowania, jak i pozycje lżejszego kalibru dostarczają przydatnej w dzisiejszych czasach wiedzy na temat "soft skills", psychocybernetyki oraz psychologii społecznej i pracy.


Jak stworzyć udany związek? Trening

Przekonaj się, jaką moc może mieć zwykła rozmowa. Naucz się prowadzić dialog, który popycha związek do przodu. Poznaj techniki panowania nad gniewem i frustracją, rozwiązywania konfliktów i oczyszczania atmosfery.

Jak zwiększyć poczucie własnej wartości? Trening

Zachwianie poczucia własnej wartości może dotknąć każdego z nas, ale zdecydowanie nie każdy może się z tego wyzwolić o własnych siłach. Książka doktora Glenna Schiraldiego to pomocna dłoń wyciągnięta w stronę wszystkich wątpiących.

Generator charyzmy. Kreowanie osobowości menedżera

Czy naprawdę da się kontrolować większość sytuacji i zdobywać osobistą przewagę nad innymi? Jak zwiększyć swoją siłę przebicia, by była potężna i wyczuwalna dla otoczenia? Poznaj siłę miękkich kompetencji. Ta książka to współczesny podręcznik psychologii kariery!

Sztuka bycia atrakcyjnym. Sekrety osobistego magnetyzmu

Ta książka jest o tym, jak wywoływać "skrzenie" i przyciągać innych ludzi. O tym, jak robić wspaniałe pierwsze wrażenie dzięki mowie ciała. O tym, jak nawiązywać z ludźmi kontakt na poziomie podświadomości.

Wstrętni ludzie. Jak nie pozwolić im się dłużej ranić bez zniżania się do ich poziomu

Ile razy zraniła Cię, zdradziła lub poniżyła jakaś wstrętna osoba? Jak często źle czujesz się w relacjach z ludźmi, z którymi musisz utrzymywać kontakty? Odzyskaj miejsce na mostku kapitańskim i już z daleka dostrzegaj niebezpieczne symptomy poniżania.

Związek od-nowa. Pozbądź się bagażu emocjonalnego i przygotuj się na miłość życia

Jeśli Twój związek rozpadł się, ponieważ nie potrafisz pozbyć się demonów przeszłości, lub jeśli wydaje Ci się, że już nigdy więcej nie będziesz w stanie się zakochać -- czas na zmiany. Pozwól się poprowadzić nową drogą i odważ się odnaleźć prawdziwą miłość!

Kryzys. Pozytywne skutki negatywnych zmian

Nie taki kryzys straszny, jak go malują... Laura Day pozwala spojrzeć na zjawisko kryzysu z zupełnie nowej perspektywy. Pomaga zrozumieć, czym jest kryzys. Uczy, jak badać własne zachowania w trudnych sytuacjach, by skutecznie się przed nimi bronić.

Wejdź na sensus.pl i już więcej nie trać ducha.