Księgarnia Onepress - literatura biznesowa, książki klasy business

ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Przelew z Nordea
wygodna i bezpieczna forma płatności


Płać z Nordea umożliwia Ci dokonywanie bezpiecznych, szybkich i tanich transakcji z Twojego konta w Nordea Bank Polska. Aby skorzystać z Płać z Nordea należy posiadać konto z dostępem do bankowości elektronicznej Nordea. Funkcja Płać z Nordea jest dostępna zarówno dla posiadaczy rachunków osobistych, jak również dla klientów korzystających z pakietu eFirma i eFirma Plus.


1. Wygoda

Dokonując zakupów w onepress.pl wybierz rodzaj płatności Płać z Nordea. Zostaniesz przeniesiony na strony systemu bankowości elektronicznej Nordea, gdzie zostaniesz poproszony o uwierzytelnienie swojej tożsamości (numer ID oraz kod z karty lub tokena) -- w tym czasie Twój przelew generowany jest automatycznie przez system. Nie tracisz czasu na wpisywanie numeru rachunku i danych odbiorcy. Sprawdź poprawność kwoty i zatwierdź przelew.

2. Bezpieczeństwo

Autoryzacja transakcji za pomocą jednorazowych kodów. Teraz potwierdzenie SMS zamiast hasła do klucza. Nowy sposób autoryzacji zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa operacji, dzięki wysyłaniu kodu autoryzacyjnego niezależnym od Internetu kanałem transmisji (w formie SMS lub za pośrednictwem serwisu telefonicznego HaloŚląski). W ten sposób zapewniasz sobie większe bezpieczeństwo niż autoryzując transakcje zawsze tym samym hasłem.

3. Terminy realizacji przelewów

Księgowanie płatności dokonanych w systemie "Płać z Nordea" odbywa się on-line w następujących terminach:
  • poniedziałek - piątek od 6:00 do 22:00
  • sobota - niedziela - 24 godziny na dobę
Przelewy poza tymi terminami "docierają" na docelowe konto do godz. 7:00 rano następnego dnia.

4. Przekonaj się jakie to proste

Jeżeli jeszcze nie masz konta w Banku Nordea, możesz je teraz otworzyć. Zyskasz możliwość płacenia za zakupy w onepress.pl w sposób szybki i bezpieczny, a oprócz tego staniesz się posiadaczem konta o korzystnym oprocentowaniu.

Powrót