Księgarnia Onepress - literatura biznesowa, książki klasy business

ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Wielkanocny kupon rabatowy dla Czytelników Bankier.pl

TOP tytuł w super cenie » 50% taniej

Drodzy Czytelnicy!


Specjalnie dla Czytelników serwisu Bankier.pl przygotowaliśmy wielkanocną niespodziankę!

W prezencie świątecznym chcieliśmy podarować Wam kupon rabatowy o wysokości 20% na wszystkie nowości wydawnictwa Onepress i nie tylko!


Kod rabatowy (użyj w koszyku): KUPONBANKIER

Promocja ważna tylko od 28 marca do 5 kwietnia 2013.

Więcej książek znajdziesz tutaj »

  • Kupony rabatowe mogą zostać wykorzystane jedynie w księgarni internetowej onepress.pl.
  • Kupony rabatowe mogą służyć jedynie uzyskaniu upustu na zakup książek i nie są wymienne na pieniądze.
  • Minimalna wartość zamówienia (wartość książek), dla którego można wykorzystać kupon rabatowy wynosi 30 zł.
  • Tylko 29.03. kupon łączy się z promocją wielkanocnego tygodnia darmowej dostawy.
  • Kupon obowiązuje na całe pojedyncze zamówienie.
  • Jeżeli wartość kuponu przekracza wartość zamówienia, zamówione książki są wysyłane gratisowo, a niewykorzystana kwota przepada.


Komunikacja biznesowa oczami kierownika projektu

Stare narzędzia wspomagające wymianę informacji powoli odchodzą do lamusa, a klasyczne sposoby porozumiewania się bezpowrotnie zniknęły już jakiś czas temu. Musimy zmienić nasze przyzwyczajenia, jeśli chcemy dogadać się z innymi. Niewłaściwa komunikacja wciąż pozostaje jedną z głównych przyczyn niepowodzenia wszelkiego typu projektów. Jeśli chcesz złamać ten trend i realizować powierzone Ci zadania z sukcesem, to dobrze trafiłeś.

Komunikacja biznesowa oczami kierownika projektu »
Zarządzanie wynikami firmy. Podręcznik menedżera

Znajdziesz tu opisy procesów i metod, które przesądzą o Twoim sukcesie, w tym porady na temat monitorowania osiąganych wyników, ich oceny przez zarządzających oraz weryfikacji aktualności realizowanej strategii. Otrzymasz również dostęp do informacji praktycznych, takich jak pomiar wyników finansowych, zadowolenia pracowników i klientów, kształtowania kompetencji i zasobów oraz zrównoważonego rozwoju.

Zarządzanie wynikami firmy. Podręcznik menedżera »

Model biznesowy. TY

Kryzys? Trudna sytuacja na rynku pracy? Kłopoty ze sprostaniem wygórowanym wymaganiom pracodawców? Ciebie to nie dotyczy! Zamień nerwowe wątpliwości na wyluzowaną pewność w swoim życiu zawodowym. Działaj jak najwięksi współcześni wizjonerzy i wypróbuj genialny sposób na optymalizację absolutnie najważniejszego — bo Twojego osobistego — modelu biznesowego. Tylko na tym kursie zdobędziesz umiejętności analizowania modeli biznesowych i myślenia przez ich pryzmat — umiejętności, które pozwolą Ci odzyskać kontrolę nad Twoim życiem. To prosta i skuteczna metoda kształtowania i rozwijania Twojej kariery zawodowej, dostosowana do realiów współczesnego rynku pracy oraz Twoich osobistych potrzeb. Gotowy na potrząśnięcie skostniałymi strukturami?

Model biznesowy. TY »

Bilans w firmie. Cztery rzeczy, które przedsiębiorca powinien wiedzieć o finansach

O finansowym sukcesie Twojej firmy decydują zaledwie cztery czynniki. Jakie? Przeczytaj tę lekkostrawną książkę napisaną dla takich biznesmenów jak Ty przez międzynarodowych ekspertów praktyków i zapomnij, że kiedykolwiek samo myślenie o finansach wywoływało u Ciebie dreszcze.

Bilans w firmie. Cztery rzeczy, które przedsiębiorca powinien wiedzieć o finansach »

E-biznes. Poradnik praktyka. Wydanie II

W tej publikacji znajdziesz opisy działań, których nie możesz zaniedbać podczas zakładania i prowadzenia e-biznesu. Maciej Dutko podsunie Ci pomysły na opracowanie interesujących ofert sprzedażowych, obłaskawienie klienta, sprawdzenie, jak naprawdę działa i z czym kojarzy się Twój serwis. Przedstawi zalety i wady telepracy, a potem opowie co nieco o e-marketingu oraz o prawnych aspektach działania w sieci. W zwięzły sposób scharakteryzuje także kardynalne e-błędy, e-mity, genialne e-pomysły i największe e-niewypały biznesowe. Przemyśl to i ruszaj do dzieła!

E-biznes. Poradnik praktyka. Wydanie II »Wszystkie nowości znajdziesz tutaj »