ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Wykorzystaj każdą sekundę (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Bly Robert W.
Okładka książki/ebooka Wykorzystaj każdą sekundę

Okładka książki Wykorzystaj każdą sekundę

Okładka książki Wykorzystaj każdą sekundę

Okładka książki Wykorzystaj każdą sekundę

Wydawnictwo:
MT Biznes
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
268
Druk:
oprawa miękka

Wykorzystaj każdą sekundę to nie jest kolejna książka na temat organizacji czasu. Jej autor Robert. W. Bly, dyrektor Centrum Komunikacji Technicznej i autor 40 książek na temat biznesu wychodzi poza utarte schematy dobrej organizacji czasu i proponuje szeroki wybór strategii i taktyk pozwalających na osiągnięcie sukcesu bez stresu i wykonanie więcej pracy w krótszym czasie.

Autor objaśnia metody maksymalizacji wykorzystania czasu i produktywności poprzez właściwe ustalenie priorytetów, tworzenie odpowiednich schematów czasowych i przezwyciężenie chęci do odkładania czekających nas zadań na później. Porusza kwestie właściwego wykorzystania zasobów energii i dbania o zdrowie poprzez stosowanie odpowiedniej diety, ćwiczeń fizycznych i planowanie odpoczynku. Omawia też najnowsze metody zbierania informacji i efektywnego przekazywania wiadomości we współczesnym świecie. Jego rady poparte są przykładami z własnej działalności i osiągnięciami uznanych autorytetów na polu biznesu.

Rady dotyczące organizacji czasu obejmują:

  • Sposoby eliminacji złych nawyków i działań, które nas opóźniają.
  • Trzy rodzaje list pozwalające na właściwe zorganizowanie priorytetów.
  • Metody skutecznego radzenia sobie z nadmiarem pracy biurowej.
  • Opanowanie sztuki mówienia "nie".
  • Radzenie sobie z nadmiarem informacji.

Wprowadzenie technik proponowanych przez autora zapewni wykonanie wszystkich zadań w terminie, poprawi jakość kontaktów z klientami, zredukuje napięcie i stres w pracy, w wyniku czego będziemy mieli więcej czasu dla siebie, domu i rodziny, co z kolei zaowocuje lepszym samopoczuciem, a przecież to właśnie ono jest głównym - choć tak zaniedbywanym - celem naszych codziennych wysiłków.

Książka Wykorzystaj każdą sekundę uczy, jak zamienić czas z pełnego stresu WROGA w spokojnego PRZYJACIELA. Nie zwlekaj! Rozpocznij tę metamorfozę NATYCHMIAST.

Bly Robert W.

Zamknij

Wybierz metodę płatności