ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Sześć kroków do niezależności finansowej (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Michael Masterson
Wydawnictwo:
Onepress
Ocena:
5.0/6  Opinie: 2
Stron:
384
Druk:
oprawa miękka

Wytwarzaj bogactwo... zawodowo

  • Staw czoło faktom: bogactwo trzeba skusić, inaczej się nie zjawi
  • Zmień się i świadomie buduj lepsze jutro
  • Sprawdź, czym naprawdę jest bogactwo: to nie tylko pieniądze na koncie

Masz dość porad w stylu "Jak zarobić pierwszy milion w pół roku"? Nie chcesz stracić wszystkiego na giełdzie? Brak Ci cierpliwości, by odkładać oszczędności w banku lub funduszu inwestycyjnym? Poznaj drogę do bogactwa, którą podążył autor tej książki. Pamiętaj, że zaczynał od mycia szyb...

Sposób na budowanie bogactwa w każdej branży i w każdym wieku -- to właśnie znajdziesz w tej książce. Opanuj program sześciu strategicznych kroków, który autor przetestował na sobie:

  1. Pogódź się z twardą rzeczywistością. Nie licz na cud. Nie łudź się, że państwo zaopiekuje się Tobą na starość i że pracodawca zapewni Ci godziwą emeryturę. Twoje bogactwo jest w Twoich rękach.
  2. Zaplanuj drogę do bogactwa. Dobre chęci to za mało. Opracuj szczegółowy plan. Znajdź punkt zaczepienia. Zacznij działać i skontaktuj się z właściwymi ludźmi.
  3. Zmień sposób życia. Opanuj wybraną dziedzinę do perfekcji i wytrwale zmierzaj do celu. Bogaci różnią się od innych ludzi nie tylko liczbą zer na koncie. Niektóre zachowania pomogą Ci w pomnożeniu majątku, a inne spowodują, że zbiedniejesz.
  4. Powiększaj swoje dochody. Zapomnij o pięcioprocentowych podwyżkach pensji -- od tego się nie wzbogacisz. Dobrze znając branżę i wiedząc, jakie komu oferujesz korzyści, możesz ugrać tyle, na ile naprawdę zasługujesz.
  5. Znajdź dodatkowe źródła dochodów. Na tym etapie możesz pozwolić sobie, by majątek i zdobyte doświadczenie pracowały na Ciebie. Dobrze gospodarując atutami, będziesz bogacić się nawet podczas snu.
  6. Przejdź na wcześniejszą emeryturę... jeśli zechcesz. To, co będziesz robić w wieku emerytalnym, nad czym będziesz pracować i jakie ambicje będziesz realizować, powinno całkowicie zależeć od Ciebie.

Dowiedz się, jak autor i inni ludzie opisani w książce
zapewnili sobie lepsze jutro... A potem pójdź w ich ślady.


"Nie jestem fanem takich książek. Tę uznałem za podejrzaną po zerknięciu na tytuł. Ale ponieważ cenię Michaela Mastersona, przeczytałem ją i... aż usiadłem z wrażenia. Mastersonowi udało się wyjść poza teorię i dokładnie opowiedzieć, jak robi się prawdziwe pieniądze w prawdziwym świecie. Na tym właśnie polega jego geniusz. Wszystko, o czym napisał, sprawdził na własnej skórze. Jest to lektura oryginalna, pomysłowa i bardzo pomoże każdemu, kto poważnie myśli o budowaniu bogactwa"
Bill Bonner współautor książki
"Financial Reckoning Day: Surviving the Soft Depression of the 21st Century"
Michael Masterson

Zamknij

Wybierz metodę płatności